Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 793: Kaplan Ve Köpek

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek Issho atar yaptı ha. La şimdi Sakazuki Green Bull'u yollamasın Dresrossa'ya. Issho hıyarın teki çıktı git şu işi hallet yeşil boğacım dese. Merak ediyorduk zaten adamı güzel olur.

Bege'nin gitme sebebi de önemli. Bizimkiler Mom gemisini batırdı mı? Yoksa öylece kaçıyorlar da Mom gemisi yakalayamadığı için destek mi istiyor? Veya savaşmaktalar ve vaziyet kötüye gittiği için Allah'ını seven yardıma gelsin diye mushiye mi sarıldılar? Aslında gemi batmış olsa, Bege de oraya damlayıp Sanji ile iki vuruşsa iyi olur, hoş olur.

Fujitoranın niye diğer amirallere göre güçsüz ve pasif olduğuda böylece anlaşılmış oldu :/
Zaten amiral yapma niyetinde değilmiş. Biraz levelini kısayım ileride zora sokmasın beni demiş Oda :/
Sorun değildi aslında.İleride 7. shichi veya Mihawk'a saldırtıp öldürtebilirdi. :/

Yahu Stream ile Panda çevirisi arasında dağlar kadar fark varmış arkadaş, bölümü sıfırdan okumuş gibi oldum Stream okuyunca.
İnşallah millet Panda çevirisinden bir şeyleri aklında tutup başımıza yeni mitler çıkarmaz.

Yahu yazıldımı bilmiyorum ama panda yı okudum ilk önce. Dedim benim ingilizce ne zaman bu kadar körelmiş. Ne salak bir şeydi o ya. Stream çıkınca rahatladım valla. Mangapanda yı okuyunca Akainu-Fujitora aynı Akainu-Aokiji de olduğu gibi kapışacak sandım meğer alakası yokmuş.

Neyse doya doya okumak lazım 2-3 yıla anca böyle bir bölüm gelir çünkü

Sorun değildi aslında.İleride 7. shichi veya Mihawk'a saldırtıp öldürtebilirdi. :/
Mihawk onu rakip olarak görürse iyi :/ O değilde hala Mihawk işlenmedi adamın gücü aşırı yüksek çıkacak lan.
Sona saklanan karakterler daima üst düzey çıkıyor. Çoğu mangada böyle :/

O değilde Akainun yüzünde ki yara izini yeni gördüm ben :/
Yalnız reyizi kızdırdınız. En son kızdığında olanları biliyorsunuz :(

Aokiji'nin başka işleri yoksa BB'ye katılmasıyla Karasakal korsanları şuan aşmış durumda. Daha bizim Luffy'nin yılları var onlarla vs atmaya. Çok sağlam oldular.

Seri scarface filmine döndü...Rayleigh, Shanks, Akainu, Zoro, Eustass Captain Kid...
Oda böyle şeyleri seviyor herhalde, kol ve bacak kopmaları, yüz dövmeleri ve maskeleri.:a:

Yazsana la anlayalım bölümü :D
@meeteor çevirir en fazla bir saate.

Ama kısacası şu: Fuji, Smoker'ın durumuna düşmemek için böyle bir şey yapmış. Yani olayın üstü örtülüp kendisi sahte kahraman olmasın diye. Zamanında Smoker'a Crocodile'ı yakalayan adam diye unvan verdiler bunlar. Bir de insanların artık haberdar olmasını istemiş, Shichilerin yüzü görülsün, hükumetin entrikaları eccik anlaşılsın ve denizcilerin itibarı düzelsin diye. Akainu da Gorosei'ye kayıyor siz nasıl bizi kandırırsınız, bizi oyuncak niyetine kullanırsınız diyerek. Kutsalların kuklalarısınız siz diyor. Aokiji'den bahsediyorlar ki kendisi Karasakal'a katılmış.

Capone Bege Big Mom'a katılmış ve savaş akabinde Cc'yi almamız gerekiyor diyor. Drake Kaido'nun adasında ve 13 yıl önceki kaçan çocuğun o olduğu kesinleşti. Dof babamı öldürdü diyor.
Gerzek üçlünün hedefindeki yonkou Shanks imiş.
en son da Akainu Fuji'ye kızıyor, bu pisliği temizlemeden (Luffy ile Law'un kelleyi almadan) hiç bir denizci karargahına adım atma, sana yasaklıyorum diyor. Fuji de benim de istediğim buydu zaten diyor. Tribleşiyorlar. :/

Şu eko sahneleri de bildiğimiz klasik eko bölümü işte. Olayın yankıları ve araya sıkıştırılmış anlık durum falan. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık