Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 792 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hahah ciddi misin sen
Neyse bölüm gene boş konuşmalarla geçicek son sayfada belki şaşırtıcak bi durum olabilir.O arayan kişiyi de açıklamaz herhalde 1 hafta da onu tartışırız
o adadakilerini alamaz daha akainu!nun geldiğini duyup topuklayan adam :)

--------------------------------------------------------
spoiler resmine bakacak olursak sabo adam değil :(

Tensei her an o resmi atabilir. :)
Arayan Dragon ise ve önemli bilgiler var ise konuşmada Oda bir aferin alır herkesten.

Yine konuşmalı,geçiş bölümü. Burgess'inde işi bitti artık arcta düşman kalmadı denilebilir. Arayan koala çıkar .Dragon arıyorsa da özlü iki söz söyler , Luffy'nin yendiğini öğrenirse gururlanır felan . Çok büyük olay çıkmaz Dragon'dan. Ama Teach arasa ve bizim tayfaya ateş püşkürse . Girer girmez 3 Yonkou 'yu tayfa karşısına alsa . Aksiyonsuz geçilmez :D Gerçi bizim tayfayı kimse aramaz biz Sabo'yu arayan Dragon ile de yetiniriz :oleyo2: Gerçi rujlu bir denden mushi var sanırım. Ivankov mu arıyor yoksa başka bir komutan mı arıyor acaba. Umarım başka bir devrimci komutanı arıyordur ,en bayanından :)

Bb'nin den den mushi sakallı.
Bölümdeki den den mushi bayan denden mushi si gibi zaten. Ivankov ya da başka bir devrimci komutanı çıkabilir. Bizimkileri Teach arasa diyorum süper olur. Bizimkiler balık adam adasından giderken Big Mom ile konuşmaları gibi burada da Teach 'e atarlansa güzel olurdu :) Ortalık karışsın istiyorum. 3 yonkou yu karşılarına alsınlar. Her anları ölüm korkusuyla geçsin istiyorum :D

arayan koala degildir bence daha onemli biri aramış gibi duruyor. umarım Dragon'dur ama ondan da pek ümitli degilim beklentimi artırmak istemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık