Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791: Enkaz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünyaya yansımasını görelim Doffy'nin düşüşünün, Luffy'ye Hasır Şapka yerine Lord Avcısı diyebilirler artık.
Yine üstünü kapatabilirler. Sonuçta adada amiral var o halletti diye lanse edebililer fakat bu sefer çok halkın gözünün önünde de oldu şimdi. Kapatmaları zor olabilir.

Dünyaya yansımasını görelim Doffy'nin düşüşünün, Luffy'ye Hasır Şapka yerine Lord Avcısı diyebilirler artık.
Farklı biri sandım seni böyle ani değişimler yapma avatarda. :) First of his name son of the revalutionary dragon the son of hero garp. lordkisser (killer yazamadım), brother of fire fists second commander of wb crew ace and second man of the revalutionaries sabo, carrier of legacy of the pirate king and one of the yonkou the akagami no shanks, hero of fishmans, alabasta, skypia, water 7 and many other countries and villages. Gladiator of the arena called as Lucy. Straw hat crews captain mugivarano Luffy.

Bu nedir arkadaş ya bu nedir ? Bir bölüm bu kadar mı boş olur . Bu kadar uzun arc böyle mi biter ? Ya bildiğin o herkesten tek yiyen sanjiyi özledim choppa yı özledim arkadaş , brook gözükmesede olur gram Gereği yok.

Yalamış bile olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
kötü bölüm değil klasik son başlangıçlarından .. bence gayet güzel aktarılmış .. bakalım asıl merakla beklenen sanjiler nerde.. belki haftaya fikir ediniriz.

Mr.Han

Adada sabonun gosterilmemesi benim hosuma gitti cok buyuk beklentiler doğdu bende. Mesala burgess saboyu esir alip meyvesi icin karasakala gotursun bizimkiler kaido yerine karasakala dalmaya gitsin kaido da smile uretimi durdu diye bizimkileri takip etsin bigmom zaten hali hazirda bizimkilerle savas halinde hep beraber karma bi savas izleyelim arc in uzunlugu 5 sene

Adada sabonun gosterilmemesi benim hosuma gitti cok buyuk beklentiler doğdu bende. Mesala burgess saboyu esir alip meyvesi icin karasakala gotursun bizimkiler kaido yerine karasakala dalmaya gitsin kaido da smile uretimi durdu diye bizimkileri takip etsin bigmom zaten hali hazirda bizimkilerle savas halinde hep beraber karma bi savas izleyelim arc in uzunlugu 5 sene
Burgess Sabo'yu esir alırsa Karasakal bütün dünyayı esir alır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık