Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 791: Enkaz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak sözün bittiği yer burası.

Ardından da bu.

İnkar edeceksen başka tabi.
Tüm ada-2000 bin kişi sana göre eşit herhalde.
Şu Dofy - Lufy son halini one piece bilmeyen birine gösterelim. Kim lufy kazanmış diye söyler.
Sonra arada 1-2 bölüm önceyi de kucakta kaçan Lufy'yi de gösterince bir kişi demez ki Lufy dövdü.
Hani küçük çocuklar abilerini getirip döverler ya kendinden büyükleri. İşte aynı durum yaşandı. Tüm ada Dofy'yi tuttu ve sonra gelip Lufy dövdü oldu. Ona rağmen ayakta kalan yok.
Oda'nın bile inanmıyor, Lufy'nin tek başına yenebileceğine ve böyle bir sonuç çıkartıyor ortaya.:S:)

Lufy hakkıyla birini dövse dövdü derim niye inkar edeyim.:S

Şu Dofy - Lufy son halini one piece bilmeyen birine gösterelim. Kim lufy kazanmış diye söyler.
Sonra arada 1-2 bölüm önceyi de kucakta kaçan Lufy'yi de gösterince bir kişi demez ki Lufy dövdü.
Hani küçük çocuklar abilerini getirip döverler ya kendinden büyükleri. İşte aynı durum yaşandı. Tüm ada Dofy'yi tuttu ve sonra gelip Lufy dövdü oldu. Ona rağmen ayakta kalan yok.
Oda'nın bile inanmıyor, Lufy'nin tek başına yenebileceğine ve böyle bir sonuç çıkartıyor ortaya.:S:)

Evet.

Alpamis

Karıştırdın galiba. Luffy sorumluluğunda olmayan bir kafesi zamanında durdurabilmek için g4 kullanıyor. O kafesi yavaşlatılmasının Luffy ile alakası yok. Dof sistemi kurmuş kafes çalışıyor. O adadakiler kendi canları için kafesi itiyorlar. Zoro ve bazı kimseler ise yine o kişiler için itiyorlar. Başta Luffy'nin kellesini almaya çalışan kişi idi bunlar. O ara sıkıntı yoktu ama.

Laf yapmaya gerek yok. Sana attığım sayfalar her şeyi anlatıyor. Kaç defa da bu tarz şeyleri açıkladım. Gerek yok daha.

Gözlüğünü kırıp eline verdiler. Bu sahne yeter bence kazananı anlatmaya.

bir söz vardır diyorum kestirip atıyorum
haticeye değil neticeye bakacaksın
yerde amele sümüğü gibi yatan kim doflamingo, galip kim ilan edildi luffy
handikapı falan artık bayrama saklayınız çoluk çocuğu sevindirmek için kullanabilirsiniz

Karıştırdın galiba. Luffy sorumluluğunda olmayan bir kafesi zamanında durdurabilmek için g4 kullanıyor. O kafesi yavaşlatılmasının Luffy ile alakası yok. Dof sistemi kurmuş kafes çalışıyor. O adadakiler kendi canları için kafesi itiyorlar. Zoro ve bazı kimseler ise yine o kişiler için itiyorlar. Başta Luffy'nin kellesini almaya çalışan kişi idi bunlar. O ara sıkıntı yoktu ama.

Laf yapmaya gerek yok. Sana attığım sayfalar her şeyi anlatıyor. Kaç defa da bu tarz şeyleri açıkladım. Gerek yok daha.

Gözlüğünü kırıp eline verdiler. Bu sahne yeter bence kazananı anlatmaya.
Lufy yerde 2.80 yatarken araya girenler kimlerdi? Dofy korsanlarını cinler- perilerle mi savaştı? Eski Riku ordusu bir sürü müttefik ne yaptı?
Her şeyi geçelim handikapları Law'ı , Belamy'i unutalım.G4 Lufy vs Dofy başladıktan sonra; Kim dim dik ayakta kaldı? Kim araya adam soktu. Kim kucakta kaçtı? Kim bana 10 dk verin dedi? Her şeye rağmen yine 2 kişide yerde.
Doğru ya 10 dk sonra Lufy'nin hakisi dolunca kalkar o kazandı.:S

Son düzenleme:

Alpamis

Lufy yerde 2.80 yatarken araya girenler kimlerdi. Dofy korsanlarını cinler- perilerle mi savaştı? Eski Riku ordusu bir sürü müttefik ne yaptı.
Her şeyi geçelim handikapları Law'ı , Belamy'i unutalım.G4 Lufy vs Dofy başladıktan sonra; Kim dim dik ayakta kaldı? Kim araya adam soktu. Kim kucakta kaçtı? Kim bana 10 dk verin dedi? Her şeye rağmen yine 2 kişide yerde.
Doğru ya 10 dk sonra Lufy'nin hakisi dolunca kalkar o kazandı.:S
Luffy 10 dakkada geri gelen hakisi ile ki Dof güya aklınca dalga geçiyor. Dof'un en iyi ataklarından birini yedikten sonra ki g4 formunda değildi. Dof''un en güçlü atağı olabilecek bir saldırıyı saldırısıyla delip geçiyor.
Bu arada bu dediklerine önceden hep cevap verdim. Aynı şeyleri sorup duruyorsun. Önce ki sayfalara bak oralara yazdım bunların cevaplarını.

Ama siz hala bir soruya cevap veremediniz.

Konuyu biraz dağıtalım arc biter tayfaya bartolomeo katılır gibime geliyo lufy kımler gel diyebilir bilmiyorum ama 1 kişi olarak bartolomeonun yardımları cok buyuktu arc başından beri diğerlerine bişi diyemem law tayfada kalırmı yoksa dışarda destekde yapabilir Lufy 'nin gücünü şöyle özetleyelim law kolu nu ortaya koydu butun gücüyle saldırdı dof'a istediği zararı veremedı lufyde normal saldıların işe yaramadını gordu g4 den sonra dof'un şekli değişti yani lufy ustun dıyebılırız cunku o zamana kadar hıc bı saldırı olumcul gelmedı dof'a yonkoularda baya ıs yapabılecek saldırı o yuzden lufy dofdan guclu denilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık