Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Kac defa dedik. Dof' un Gama yiyene kadar aldiıgi darbeler bir sey degil. Gama agir bir teknik olmasina karşın Dof büyük bir kiısmini engelledi. Adam sariyor iyilestiriyor. Aynisini G4' den sonra da yapti. Luffy ise hem darbe aldi. Hem hakiyi daha fazla kullandiı. Dof' a göre daha fazla yoruldu.

G4 ' un getirdigi handikapi gosterdi Oda. Nedense aldigi darbelerin Dofu zor ruruma dusurdugunu hic gormedik.:(

Adam bir çok darbe yedi iç organları gitti saldırılardan tam olarak kaçamıyor olabilir benim içime tam sinmedi işte keşke e.oda law hiç vs ye karıştırmasaydı.
Bitmedi :/
Böyle bir sahne olmadan bitmez.

Haftaya o sahne olur . Gözlüğü felan uçtu herifin ki o son sayfadaki yıkım gücünden de kalkmasın bir zahmet. Crocodile'yı göklere uçurdu, Doflamingo'yu yerin dibine soktu :D

Renkli kapakta Luffy'nin kafasının üstündeki Türkiye bayrağını bi ben mi farkettim? :D
Sen söyleyince farkettim.Keşke biraz daha büyük çizşeymiş :)

Luffy şu saldırıyı gömmek yerine uçurmak için kullansaydı Dof Enel'i ziyaret eder miydi acaba?:rolleyes:

Roronoa Zoro

O sahnede Luffy Dof'un kafasının yarısını yok mu etti yoksa bi tek bana mı öyle geldi? Açı bildiğiniz yan duruyor, dümdüz etmiş. Tövbe estağfurullah.
Şu yumruğu yiyip de ayakta kalabilecek adam sayısı kaçtır acep?

Daha önemlisi Luffy'nin meyve uyandırışı güzel birşey çıkarsa , Luffy bunu G4 ile birde kombin ederse ada kalmaz One Piece 'te , daha Kral Haki'nin kombine şekilleri de vardır üstelik :D

Kral çıplak. xDé Artık her halükarda Luffy Dof'tan güçsüz denilemez herhalde. Inception'a da gönderme yaptı. Dof'a rüya içinde rüya yaşattı. xDé

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık