Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ah Oda ah şimdide ''Madem G4 vardı balıkadam adası yok olmak üzereyken niye Noah'ı bunla parçalamadı'' soruları çıkacak.

Keşke şöyle olsaydı:Luffy ilk olarakG-3kullandığında Lucci ve Robin'in peşinden gidiyordu ve karşısına kırılması zor bir kapı çıkmıştı bu yüzden G3 kullandı ama ne olduğu gösterilmedi ve sadece yan etkisi olan küçülmesi gösterildi.Oda bu hareketi Lucci vssine sakladığı için göstermemişti.Keşke burada da Noah'ın birden ne olduğu anlaşılmadan parçalandığı gösterilseydi ve Luffy'nin bitkin bir şekilde kaldığı görülseydi.Bizde bu arca kadar Gemi nasıl birden parçalara ayrıldı diye teoriler üretseydik.

Oyumu yine kötüye attım 4-5 sayfada anlatabileceği şeyi yine bütün sayıya yaymış sıkıldık artık . Hep aynı şeyler .

Çünkü öyle olurdu. Dof demiyorum yanlış anlama tellere karşı bir şey yapamıyorlar yavaşlatmaktan başka. Bug de oda sıvadı de ne dersen de sonucu söylüyorum yapamadılar bir şey.
O zaman bende öyle olurdu deyip kestirip atsaydım keşke. Senin bana şöyle olurdu böyle olurdu demenin lüzumu yok demene karşın.

O zaman bende öyle olurdu deyip kestirip atsaydım keşke. Senin bana şöyle olurdu böyle olurdu demenin lüzumu yok demene karşın.
Sana öyle dememin sebebi keserlerdi demen. Ben olan bir olayı yorumladım ittiriyorlar ve burada açık şeyler var karşılaştırma yapıp sonuç çıkartılabilir. Ama senin dediklerin yaşanmayan hatta yeltenmedikleri şeyler. Oda mantıksız davrandı dersen katılırım sana lüzumu yok dediğim şey senin söylediğinden dolayı değil işler saniyelere kalmışken bile oda denettirmedi bunları bu da yapamazlardıya getirdi durumu Oda böyle yapmışken bizim dediklerimiz havada kalıyor. Garip tamam ama mangakanın yansıttığı bu senoryonun ilerleyişine bakınca.

Sana öyle dememin sebebi keserlerdi demen. Ben olan bir olayı yorumladım ittiriyorlar ve burada açık şeyler var karşılaştırma yapıp sonuç çıkartılabilir. Ama senin dediklerin yaşanmayan hatta yeltenmedikleri şeyler. Oda mantıksız davrandı dersen katılırım sana lüzumu yok dediğim şey senin söylediğinden dolayı değil işler saniyelere kalmışken bile oda denettirmedi bunları bu da yapamazlardıya getirdi durumu Oda böyle yapmışken bizim dediklerimiz havada kalıyor. Garip tamam ama mangakanın yansıttığı bu senoryonun ilerleyişine bakınca.
İyide ben keserler demedim ki kesmeye çalışmadıklarını iddia ettim bunlar farklı şeyler. Sen ise kesemediler dedin. Ben olan bir olayı yorumlamamışım demek, sen bana Zoro'nun kesmek için yaptığı bir saldırı göster sonrasında aha kesemedim o zaman ittireyim-vari bir şey göster ufacık minicik birşey göster uzatmayacağım.

İyide ben keserler demedim ki kesmeye çalışmadıklarını iddia ettim bunlar farklı şeyler. Sen ise kesemediler dedin. Ben olan bir olayı yorumlamamışım demek, sen bana Zoro'nun kesmek için yaptığı bir saldırı göster sonrasında aha kesemedim o zaman ittireyim-vari bir şey göster ufacık minicik birşey göster uzatmayacağım.
Uzatabilirsin sorun yok. :) Kesebilirlerdi ama kesmediler demek mantıksız duruyor diyorum. Daha telin hareket etmesini engelleyemiyorlar tele karşı uyguladıkları kuvvet yetersiz işte bu da kesemeyeceklerine işaret.

Kafesi iki ayrı yerden ittiler ve kafes komple durdu. Kafesi bir taraftan engellemek küçülmesini engellemeye yetiyor. Bu durumda ne yamulma ne de kırılma olur. Ya durur ya devam eder. Belki gerçekten fazla bir güç ile itilirse geriye doğru açılabilir de.

Kafesi iki ayrı yerden ittiler ve kafes komple durdu. Kafesi bir taraftan engellemek küçülmesini engellemeye yetiyor. Bu durumda ne yamulma ne de kırılma olur. Ya durur ya devam eder. Belki gerçekten fazla bir güç ile itilirse geriye doğru açılabilir de.
Bütün güçleriyle karşılık verince eğer daha güçlü olsalardı kırılma ya da yamulma olurdu. Ama olmadı. Yani anca eşit bir kuvvet uygulayabildiler o da bir anlığına.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık