Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 790: Cennet Ve Yeryüzü

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    182
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
:):)

Koskoca WB nin handikapları dile getiriliyorken, nedense Dof da gamma knife'ın (herkes organsız gibi davranıyor ya) herhangi bir zararını göstermiyor Oda sensei. Yoksa Dof WB den daha mı güçlü :/ Adam çok süre geçmeden müdahale edebiliyor hasarlarına. Adamın lawla köprüdeki vslerini bile söylemişsiniz. Fuji ile daldığını bile :(
Senin dediğine bakılırsa 800 bölümde handikap olarak sadece WBnin hastalığı örnek olur lakin durum böyle değil. Akainu mesela WBden iki yumruk yedi 3 bölüm yukarı çıkamadı. Sonrasında ise tüm WB crew birleşti tutamadı bu adamı. Bu örnekte Akainunun dayanıklı olması, kalbinin tekleyip yolun ortasına yatmaması, onu Wb crewe karşı handikapsız yapmıyor maalesef. Adam belki Wbden darbe yemese 10 dakika yerine 1 dakikada süpürecek ortalığı. Burada alınan hasarın derecesine bakmak lazım. Bu arcta ise Dof bildiğin handikaplidır hatta hiçbir arc bossu bu kadar handikaplı olmamıştır. Adam bildiğin ben tek siz hepiniz dedi. Luffy sadece son vuruşu yaptı, buna bakıp aldananlar oluyor maalesef.

Edit: yetkili bir ağabey şu resim ile smileleri kaldırırsa çok makbule geçer yahu tablet silmiyor resim ile smileleri alintı yapinca gitmiyor bir turlü. :(

Alpamis

Senin dediğine bakılırsa 800 bölümde handikap olarak sadece WBnin hastalığı örnek olur lakin durum böyle değil. Akainu mesela WBden iki yumruk yedi 3 bölüm yukarı çıkamadı. Sonrasında ise tüm WB crew birleşti tutamadı bu adamı. Bu örnekte Akainunun dayanıklı olması, kalbinin tekleyip yolun ortasına yatmaması, onu Wb crewe karşı handikapsız yapmıyor maalesef. Adam belki Wbden darbe yemese 10 dakika yerine 1 dakikada süpürecek ortalığı. Burada alınan hasarın derecesine bakmak lazım. Bu arcta ise Dof bildiğin handikaplidır hatta hiçbir arc bossu bu kadar handikaplı olmamıştır. Adam bildiğin ben tek siz hepiniz dedi. Luffy sadece son vuruşu yaptı, buna bakıp aldananlar oluyor maalesef.

Edit: yetkili bir ağabey şu resim ile smileleri kaldırırsa çok makbule geçer yahu tablet silmiyor resim ile smileleri alintı yapinca gitmiyor bir turlü. :(
Buna bakarak ben Luffy içinde yorum getirirm ? Di mi ?

:hoo:Anam bugün perşembe sanıyorum ben. Dostum bu kpss ne melet ne nalet birşey. Takvimim şaştı resmen. Gündüzüm gecem şaştı:ühü:

Dof handikapsız demiyoruz zaten. Olayı büyütenler çok yalnız. Bu adamın handikap diyebileceğimiz tek aldığı darbe Gamma Knife'dir. Diğer darbeleri meyvesi sayesinde çabucak hallediyor,öyle büyük eksiklerini çekmez. Zaten bu yüzden böyle bir güç verdi mangaka ona . Süs olarak vermedi. Hemen hemen handikapları eşit şekilde çıkardı. Dof savaşıp otururken , o aldığı yaraları hep onarıyorken ( ki bu savaşlar da aldığı darbe red hawk ile gamme knifedir, diğer vs lerde yanında trebol ve fujitora vardı). Luffy de durmadan efor sarfediyordu. 1 maç atıp oturup yaralarını onaranla, durmadan dövüşüp koşan da bir zahmet bu saldırılardan sonra eşitlensin. Gören de diyecek ki meyvesine onarma gücünü süs niyetine vermişler :/ Şimdi bazıları tam olarak onarmıyor ilk yardım uyguluyor diyecektir. Tam olarak iyileştirmese de aldığı darbenin etkisini azaltıyor ve buda daha dayanıklı olmasını sağlıyor :/ Bir acılar içinde kıvranmak var bir de o darbenin etkisini azaltıp o acıyı hafifletmek var .Zaten tartışmanın manası bile yok. Bundan sonraki arclarda Dof gelipte Luffy ile vs atacak değil. Ben böyle düşünürüm siz farklı yapacak bir şey yok :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık