Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 789: Lucy

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

"Hayır konuşmayım konuşmayım diyorum da" bu Oda bize kaç aydır OP yerine filler başka bir seri okutuyor. Oldu olcak Toei ye versin seriyi onlar yazsın senaryoyu... Hani ne vardı Dofly'i ilk G4 de yenseydi de bizi bunlarla uğraştırtmasaydı. Yani gerçekten de orada yense en ufak birşey değişmeyecek seride ilerleme kaydedilmiyor, yeni bilgi verilmiyor. Sadece fiiler. Hani tam zirve yapacağı yerlerde seriden soğutmayı başarmak nedir yahu? Zaten git gide kaybediyorum ilgimi seriye. :/ Önceden Op gününü iple çekerdim şimdi sabah farkedersem bakıyorum yoksa problem yok.

MT'den bir arkadaş yazmış.Dof'un güldüğü esnada Mansherry'nin gösterilmesine dikkat çekmiş ve Dof'un da gözyaşlarından nasiplenmiş olabileceğini söylemiş. Olur mu olur açıkçası.Bu şekilde olursa dövüş uzayacaktır.

Anladım. :/ Luffy Shanksa atar bile yapsa karaktersizin teki demek olur. Shanksla beraber son savaşta yer almasını isterim sırt sırta savaşsınlar.
Kardeşim yazdığımı doğru anladın mı ? En son shanksla ws atıcaklar dedim.( Tabikide atıcaklar adama küçükken dedi sizin tayfanızdan daha güçlü bir tayfa bulucam diye nasıl kanıtlıcak güçlü oluğunu?

Kardeşim yazdığımı doğru anladın mı ? En son shanksla ws atıcaklar dedim.( Tabikide atıcaklar adama küçükken dedi sizin tayfanızdan daha güçlü bir tayfa bulucam diye nasıl kanıtlıcak güçlü oluğunu?
Villian diyorsun. Keyfi bir vs antrenman belki ama Lufy ciddi ciddi Shanksa saldırırsa tüm saygıyı kaybeder karaktersizin teki olur.

Kardeşim sana söyle birşey söylim düşündüğümü. Teach ve Luffy normal bir D olmadığını düşünüyorum hatta teachin kayıp asırla ilgili herşeyi bildiğini düşünüyorum( biraz abartı olabilir) Teachle dövüştükten sonra ise herşeyi öğreneceğini düşünüyorum ve dünya hükümetine savaş açılacağını düşünüyuyorum ve luffynin bütün ittifaklarının savasa geliceğini düşünüyorum.( shank ve dev.ordusu dahil).Ondan sonra ise shankla vs atacağını düşünüyorum vebana göre raftele giden kral olucak diye birşey yok sen herkezi yenersen yeni dünyadaki( yonkular ve dünya hükümetini) Sen ordaki en güçlü olursun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık