Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 789: Lucy

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alpamis

Shanksın ölümü yakındır :/ Teach alacak canını :/ Jiraiya = Shanks işte :(
Bana mantıksız geliyor. WB'nin ölümü için bir arc yapıldı. Ki olaya kimler karıştı ortada. En başta Luffy ordaydı.:) Shanks'in bir haber ile Teach tarafından öldürdürüldüğünü söyleyip aradan çıkartır mı Oda ? Shanks'i daha hiç göstermemişken bu şekilde ortadan kaldırır mı ? Shanks'e bir arc ayrılsa Luffy orda olmaz mı ? :)

Bana mantıksız geliyor. WB'nin ölümü için bir arc yapıldı. Ki olaya kimler karıştı ortada. En başta Luffy ordaydı.:) Shanks'in bir haber ile Teach tarafından öldürdürüldüğünü söyleyip aradan çıkartır mı Oda ? Shanks'i daha hiç göstermemişken bu şekilde ortadan kaldırır mı ? Shanks'e bir arc ayrılsa Luffy orda olmaz mı ? :)
Shanks , luffyin önünde ki engel :/ Serilerde genelde bu tarz ana karakteri destekleyici kişiler ölür :/
Veya inzivaya çekilir :/ Teach son villian olacağına göre ölmeyecek. Shanks ölmesi gerekiyor. Ölecek o . Ölmeli.

Alpamis

Shanks , luffyin önünde ki engel :/ Serilerde genelde bu tarz ana karakteri destekleyici kişiler ölür :/
Veya inzivaya çekilir :/ Teach son villian olacağına göre ölmeyecek. Shanks ölmesi gerekiyor. Ölecek o . Ölmeli.
Shanks'de Luffy'nin önünde engel oldu.:S Dediğim gibi neden olmayacağını sana mantık çerçevesinde anlattım.:S Sen ise sadece hissettiğini söylüyorsun. :D Bu arada Romeo Ölmeli'yi hatırlattın bana.:oleyo2:

Shanks niye Luffy'e engel olsun ki? Adamın hayattaki amacı ıssız bir adaya çekilip parti yapmak. Ciddi biri olsa Karasakal Beyazsakalın bölgelerini toplarken dur orda derdi

Shanks niye Luffy'e engel olsun ki? Adamın hayattaki amacı ıssız bir adaya çekilip parti yapmak. Ciddi biri olsa Karasakal Beyazsakalın bölgelerini toplarken dur orda derdi
Teach her iki karakterinde villianı sayılıyor. Birinin yüzünü çizmiş , diğerinin abisini öldürmüş :/
Her ikisi dalıp alacak değil :/ Shanks , Teachi durdurmaya çalışacak ve ölecek :/
Luffyde finalde Kk olup şapkasını Shanksın mezarına getirecek işte :(
Shanks engel derken demek istediğim :/ Aşırı güçlü bir karakter ve sensei rolünde. Güçlü senseilerin sonu pek iyi olmuyor :/
Ana karakterle aynı doğrultuda olan sensei ve öğrenci ilişkileri genelde birinin ölümü veya inzivası ile sonuçlanıyor :/ Bu bir manga klişesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık