Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 789: Lucy

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    177
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin son saldırısı bence gomu gomu croco gibi bir şey olacak çünkü eğitim yaptığı adadan ayrılırken arkadaş olduğu en güçlü üç hayvan vardı biri aslan biri goril biri de timsah aslan ve goril vuruşlarını kullandı bayağıda etkiliydi tek bir tane kaldı onunlada doffynin işini bitirecek

10 numara bölümdü.
Her hafta aynı kişiler aynı yorumlar başka bir şey yok.
Oda yan karakterlere önem veren biri ve fırsatını buldukça da bölümü onlarla işlemesini biliyor. Zaten bu durum röportajlarıyla da sabit bir durum iken her hafta aynı yorumları okumak cidden sıkıyor.

Arkadaşların çoğu ekşın olsun, bilgi versin beklentisindeler. Ama yok öyle bir dava. Bu adam öncedende böyle yapıyordu hala yapıyor. Tayfanın Savaş Lordları kapsamında karşılaşacağı son ciddi rakip olan Dof'a yeterli bölümü verdi vermeyede devam ediyor. Daha öncede yazmıştım bu arcta Luffy'e müttefik olacak adamlar var. Oda bunları boş vermez. Hepsinide işlemesi gerektiği gibi işledi. Normalde tayfanın alması gereken Dof'un adamlarını bu karakterlere aldırdı. Adamın düşüncesi böyle iken merkezde tayfanın ya da Law'ın olacağı bölümler beklemek boşa. Aynı şey kraliyet ailesi içinde geçerli.

Neyse bölüm hakkında ise geri sayım beklediğim bir şeydi. Ve ara zamanına denk geldiği için kaçınılmaz oldu.
Dof vs Luffy olayında sona gelinmişken Gatz ile birlikte arenayı şehre taşımış oldu. Yani Luffy'yi oyuna sokan gaz bir bölümdü. Kafesin durumunu göz önüne alırsak vs. yi en fazla 2 bölüm sürdüreceğini düşünüyorum. ( Alın size Luffy'nin potansiyeli deyip tek bölümde de bitirebilir.) Oda sağ olup bölüm çıkardığı müddetçe bizde ömrümüz yettiğince bölümleri okuruz acelemiz yok.

Luffynin son saldırısı bence gomu gomu croco gibi bir şey olacak çünkü eğitim yaptığı adadan ayrılırken arkadaş olduğu en güçlü üç hayvan vardı biri aslan biri goril biri de timsah aslan ve goril vuruşlarını kullandı bayağıda etkiliydi tek bir tane kaldı onunlada doffynin işini bitirecek
tha last kong yazmış editörler bence çok ümitlenme :(

tha last kong yazmış editörler bence çok ümitlenme :(
Öyle beklenti içinde değilim belki olur belki olmaz ama son vuruş öyle olacak diye tahmin ediyorum. The last kong u ise g4 lü Luffyi gorile benzettiği içinde yazmış olabilir :) neyse Dofy yenilsin arc bitsin artık Sanji-reyizi görelim biraz

Bir daha ki bölüm G5 açılcak bölüm sona erecek ondan snraki bölüme Kafayı yoralım Yani 25 Haziran'a

İki haftadır One Piece'in türkçesini okumadım resimlere baktım bu üçüncü hafta olacak ama hala günceldeyim hissi taşıyorum.

Sanji gelip kurtarsın isterdim violayı. 'Bir kadının gözyaşları için buradayım' güzel giriş olurdu :) Tabi o tellerden sanjinin babası da geçemez o ayrı. Viola tayfaya girecek gibi hissettim bu bölüm. Bir gözcü fena olmazdı tayfada. Sanjinin burun kanamaları artardı gerçi ama alıştı artık :/ Viola yöneticiydi iyi bir geçmişi yok dressrosada kalmak istemeyebilir. Barto da 1. bölüm kumandanı-fena olmazdı. Çoğu olmayacak tabi de olsa bile kaç yıla işler Allah bilir :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık