Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 788 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafes ortadan kalkınca Akainu adaya giriş yapsa ortalık karışsa , karaktersiz Sabo ' yu görelim o zaman. Buldu Fuji gibi amirali artistlik yapıyor.

NOT: Üşüyoruz Sanji reis.
Niye akli basinda birini sevmiyor kimse :/ ne yapsin soba gidip karasal korsanlarini tek tek pencelesinde luffy kimi dovecek o zaman. İlla diyorsunuz soba da ace ve luffy gibi olsun bu hayatta olmayacak seyler var. xxx D. sabo gibi. Ama mera mera yedi soba oldu

Niye akli basinda birini sevmiyor kimse :/ ne yapsin soba gidip karasal korsanlarini tek tek pencelesinde luffy kimi dovecek o zaman. İlla diyorsunuz soba da ace ve luffy gibi olsun bu hayatta olmayacak seyler var
Niye senin kriterlerine göre birilerini sevsin millet?
Ayrıca Sabo senin hayallerindeki kadar güçlü değil, gidip pençeleyemez. Giderse sonu Ace'ten farksız olmaz.

Kafesle beraber atsın işte nihai meyve en nihayetinde.
Nihai meyve?
Atamaz, kafesi aşamaz.

Niye akli basinda birini sevmiyor kimse :/ ne yapsin soba gidip karasal korsanlarini tek tek pencelesinde luffy kimi dovecek o zaman. İlla diyorsunuz soba da ace ve luffy gibi olsun bu hayatta olmayacak seyler var
Ben Sabo ' ya Luffy gibi olsun demedim ki. Karaktersiz dedim sadece. Sen kardeşim dediğin adamı öldü bileceksin onu her zaman hatırlamak için koluna dövme yapacaksın. Kardeşin dediğim adam onca yıldır yaşadığını söylemeyecek sana ve sen bunu öğrenemeden öleceksin. Sonra ayak yapacaksın Luffy ne zaman yardıma ihtiyacı varsa ordayım diye. Adaya işleri için geldi ne Luffy ' si.

Niye senin kriterlerine göre birilerini sevsin millet?
Ayrıca Sabo senin hayallerindeki kadar güçlü değil, gidip pençeleyemez. Giderse sonu Ace'ten farksız olmaz.

Nihai meyve?
Atamaz, kafesi aşamaz.
Mera mera da ustalassin en fazla 1 ayda ustalasir zaten. Duman eder ortaligi. Adan devrim ordusunun 2. Adami. Bir olusumun icindeki en cok aranan adamdan sonraki en guclu kisi olarak anliyorum bunu ve bu saboyu benim hayallerimde cok guclu yapiyor

Mera mera da ustalassin en fazla 1 ayda ustalasir zaten. Duman eder ortaligi. Adan devrim ordusunun 2. Adami. Bir olusumun icindeki en cok aranan adamdan sonraki en guclu kisi olarak anliyorum bunu ve bu saboyu benim hayallerimde cok guclu yapiyor
Devrim ordusunun gücü kaslarında değil fikirlerindedir. Senin beklentin çok yüksek olabilir ama eldeki veriler buna işaret etmiyor. Sabo en fazla bir amiral eder, o da en fazla. Tabi meyveyi yedikten sonra, yoksa zaten bişi yapamazdı.

Belkide Dragon kendi yetiştirmiştir ve en çok ona güveniyordur, o yüzden 2. adamdır. En güçlü 2. adam olduğunu nereden belli. Aokiji devrimci olsa hemen 2. adam mı yapacaklar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık