Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"Luffy, Dof'dan güçsüz ya" diyen arkadaşlar umarım bu bölüm Luffy'nin gerçek gücünü görmüşsünüzdür. Yüce insan yakışıklı güçlü kuvvetli ve havalı Roronoa Zoro'nun hocasının dediği gibi "Denizlerdeki en tehlikeli güç". Yüzler, binler Monkey D. Luffy açtığı yolda ilerliyor. Dof istersen dünyanın en güçlü adamı olsun, insanları bir araya getirme gücü olmadıktan sonra ne fayda ya? Franky baya zeki adam bu arada. Roronoa Zoro'ya diyecek laf yok zaten, adam kendi başına kafes tutuyor. O kaslarla yapıyor bunu, ne kadar kaslı ve muhteşem bir adamsın sen Roronoa Zoro!!! Umudumuzsun Roronoa Zoro-sama. Bu arada Sabo kafasına kafasın vurdu dipçiği malum arkadaşın. Karasakal ve hileci arkadaşları hile yapmadan hiçbir şey başaramıyor mu ne? Başaramıyorlar. Hile hurda, itlik olmadan dayak yiyorlar sadece.
Geçen hafta bunu dediğimde linç ediceklerdi beni .

"Luffy, Dof'dan güçsüz ya" diyen arkadaşlar umarım bu bölüm Luffy'nin gerçek gücünü görmüşsünüzdür. Yüce insan yakışıklı güçlü kuvvetli ve havalı Roronoa Zoro'nun hocasının dediği gibi "Denizlerdeki en tehlikeli güç". Yüzler, binler Monkey D. Luffy açtığı yolda ilerliyor. Dof istersen dünyanın en güçlü adamı olsun, insanları bir araya getirme gücü olmadıktan sonra ne fayda ya? Franky baya zeki adam bu arada. Roronoa Zoro'ya diyecek laf yok zaten, adam kendi başına kafes tutuyor. O kaslarla yapıyor bunu, ne kadar kaslı ve muhteşem bir adamsın sen Roronoa Zoro!!! Umudumuzsun Roronoa Zoro-sama. Bu arada Sabo kafasına kafasın vurdu dipçiği malum arkadaşın. Karasakal ve hileci arkadaşları hile yapmadan hiçbir şey başaramıyor mu ne? Başaramıyorlar. Hile hurda, itlik olmadan dayak yiyorlar sadece.
Lufyy böyle milletin sırtında geziyorken kusura bakma bir şey göremedik.. Mihavkın bahsettiği gücünü sorgulayan kimse var mı ki zaten seri bunun üstüne kurulmuş.

Sabo reis çoşturuyor yine.
Zoro ve Franky zaman kazandıracak, Barto grubu da yardım edebilir.
Luffy'nin yeni atağını haftaya görürüz umarım.

Haftaya Luffy tekrardan Dof'un karşısına çıkar ve bölüm orada biter.Üstüne de ara verildi mi tamamdır.3 haftadan anca görürüz Dof'un düşüşünü.

Mansherry'in gücü mükkemmel. Tüm kemikleri kırık olan Hajruidin ve ölümün eşiğinde olan Ideo ayağa kalkmış savaşıyorlar. Galiba yorgunluk gidermiyo gibi çünkü yoksa Law ayaklanırdı. Bu arada bir arkadaşın dediği gibi şuan Doflamingo'nun amacı ne? Adadaki herkesi öldürmek istiyorsa luffy'nin peşinden gitmek yerine gidip bi yerlere saklanması mantıklı değilmi? Çünkü sınırlarına geldi ve dövüşmesini gerektirecek bi durum yok.

Mansherry'in gücü mükkemmel. Tüm kemikleri kırık olan Hajruidin ve ölümün eşiğinde olan Ideo ayağa kalkmış savaşıyorlar. Galiba yorgunluk gidermiyo gibi çünkü yoksa Law ayaklanırdı. Bu arada bir arkadaşın dediği gibi şuan Doflamingo'nun amacı ne? Adadaki herkesi öldürmek istiyorsa luffy'nin peşinden gitmek yerine gidip bi yerlere saklanması mantıklı değilmi? Çünkü sınırlarına geldi ve dövüşmesini gerektirecek bi durum yok.
Adadaki herkesi öldürmek istemiyor. Luffy'nin peşinde. Yediği kötek sana az geldi heralde. :S
Adam dünyayı nasıl gördüyse aldığı darbelerden sonra her şeyi boş vermiş Luffy nerede diye aranıyor. :(

Sabo Burgessten o şekilde sıyrılınca bildiğin kahkaha attım burda ya. İplemedi resmen :D :D Ayarıda verdi kişisel sıkıntın da mı yok diye hehehe. Nasıl haz aldım. Birde böğrüne çaktı bir tane değme keyfime.
Luffy 1 dk kala falan yakalanacakta Cavendish araya girecek sanırım. O da elenince Dof karşısında Luffyi görecektir. Çünkü Cavendish şuan tek vasıfsız olarak bekleyen kişi. Gerçi Fujide varda allah onu kahretsin öyle amiral olmaz olsun. Akainu gelip omzunda ki o sarı şeyleri falan söksün.
Neyse ben bölümü baya sevdim hareketliydi. Dof milleti kazığa oturturcasuna iplere sokmuş falan kaçışmalar heryerde savaş vs baya sürükleyiciydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık