Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 787: 4 Dakika Kala

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    143
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji çoğu arkta kaybolur ve çok önemli bir şey bulur örn : Skypia,alabasta ama bu sefer baya bi kayboldu :D sanırım tamamen gitti. zafer kutlamalarını tayfa olmadan yapıcaklar :D

Sanji esir alındı büyük ihtimalle, aşçılık yetenekleriyle Bigmom'un yeni kölesi olacak sonra Luffy Nakamamı kimseye bırakamam deyip adaya saldıracak falan fişman, klasik oda senaryosu, Allah bilir yine bir piremses çıkartır orada da onuda senaryoya sokar ohh pişirip verir bize bizde oha ne kadar yaratıcı görüyormusunuz arkadaşlar adam beyin ya falan diye apışıp kalırız.

Falkir

O baloncuklar çevreden duyduğu sesler olabilir sonuçta göremiyor fujitora. Bigmom lolanın annesi o yüzden savaşmazlar bu arcta muhtemelen luffy ve tayfasına yardım edecekler bu arada cp0 duyuru yaptıktan sonra adadan gitti hala cp0 ortaya çıkmasını beklemeyin.

Sanji esir alındı büyük ihtimalle, aşçılık yetenekleriyle Bigmom'un yeni kölesi olacak sonra Luffy Nakamamı kimseye bırakamam deyip adaya saldıracak falan fişman, klasik oda senaryosu, Allah bilir yine bir piremses çıkartır orada da onuda senaryoya sokar ohh pişirip verir bize bizde oha ne kadar yaratıcı görüyormusunuz arkadaşlar adam beyin ya falan diye apışıp kalırız.
Zaten Oda nın bu benzer taktiğini kabul etmeyen yoktur sanırım.Her arc copy paste kıvamında gidiyor.Ana iskelet yapısı aynı.Sadece şahıslar değişik o kadar.Bir arc da farklı bir yapı olsun dişimi kıracam zaten.O değilde bir an aklıma eski komedi ağırlıklı bölümleri geldide.Şimdilerde eser yok artık.Hele o eski anime bölümlerini büyük zevkle izliyorken şimdikilerine öylesine bakıyoruz.Tabii burda anime yapımcısının becereksizliğide var.

Acaba prensesin göz yaşı luffy'nin üzerinde etki Ediyor mu yani hakîyi de geri yükleyebiliyor mu yada İvankov'un adrenalini gibi birşey mi?

Acaba prensesin göz yaşı luffy'nin üzerinde etki Ediyor mu yani hakîyi de geri yükleyebiliyor mu yada İvankov'un adrenalini gibi birşey mi?
Luffy'nin haki mi bitti? Vücudu aşırı zorlandığı için tükenmedi mi hem bedensel hemde zihinsel olarak. Bitmedi sadece kullanılacak kapasitede kalmadı Luffye de.
Veya buna benzer bir şey değil mi olay? Bunun tartışması dha öncede oldu ama
ve burda hakim bitti demiyor kullanamıyorum diyor.

Ve bence göz yaşı işe yarar.

Bölümü editleyen şaşırmış Sabo'nun size karşı kin gütmüyorum lafına. Nasıl gütmezsin lan kardeşin o senin demiş.

Ben ise gram şaşırmadım. Çünkü Sabo'nun karaktersiz olduğunun farkındayım. 12 sene boyunca kardeşine ulaşıp ne haber kardeşim ne var ne yok? Bak ben devrimci oldum babanlan devrim yapacağuk falan demiyor? 12 sene sonra ise birden çıkıp ben kardişlerim için her şeyi yaparun, mermiye bile kafa atarun muhabbeti yapıyor :D Lavuk ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık