Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HxH benziyor haki mevzusu.
Onunda belli bir sınırı var hatta rakamlarla ölçüyorlar :/
Tam vücut haki = Ten ( Aynı ilkeler geçerliyse bu durumda haki tüm vücuda eşit şekilde dağılıyor misal her yerdeki haki oranı %10)
Belli bir yeri haki ile kaplama = Ko (Bunda ise bellibir yere haki yüklüyorsun yani haki yüklenen yerdeki oran % 100)
Öldürme içgüdüsü = Hatsu
Gözlem hakisi = Gyo (Gyo her zaman aktif olan bir şey değil hakiyi gözlerine odaklıyorsun aynısı k.haki içinde olabilir her zaman aktif değil kişi istediğinde aktif böylece haki israf edilmemiş olur. )

Blueno nun sonradan yıkıldığı gibi dofta yıkılır belki. O kadar şeye rağmen bence g4 den sonra dofun ayakta kalmaması gerekiyordu biraz hayal kırıklığı oldu bu benim için. Şu an görünenler ışığında cidden dof>luffy gibi duruyor.

Güzel, beğendim bu cevabını. :/
Öbür sayı Dofly şov yapacak, milleti kıyma makinesinden geçirse yeridir.
Geçi ben güzel bir Burgess vs Sabo bekliyorum, o sırada da Dofly çöpleri makineden geçirir. Fufufufuu. :/
Cidden şunu merak ediyor Dof hasarını meyvesi sayesinde minuma indirebiliyor mu ? Ve iki küçük mat hesabı yapar durumunun farkına varır ve ir de adaya çok sürpriz isimler gelirse burdan tüyebilir ve bu olursa çok hoş olur.
Burgess Law'ın meyvesi yerine Luffy'ninkine dadanıyor. Ya kendi stiline uyduğu için lastik istiyor yada Law'ın yanındaki Cavendish'ten korktuğu için.
Veya haberi yok sadece o ölümsüzlük olayından.

@Korsanlar ''Kralı''
Şu zamana kadar gördüklerimizi yorumlarsak, pek bir hasar yok Dof'da artık meyvesi nasıl çalışıyor bilmiyorum ama o kadar darbe yemesine rağmen hala kalkabiliyor herif. Meyvesinin bu özeliği, Marco'nunkine benziyor ama tabi bir anka meyvesi kadar olamaz.

@twei
Burgess büyük ihtimalle Ope Ope'nin özelliğini bilmiyordur. Yoksa onun yerine kim Lastik meyvesini tercih eder ki. :/
Hem Luffy'e kılıçla saldırıyor herif, demek ki kesip biçmekle de ilgileniyor.
20150513234223254.jpg

Bomba kurmak gibi olmasın ama Doflamingo'nun hala Luffy'den daha üst bir seviyede olduğunu düşünüyorum. O kalabalık olmasa seri bitmişti. Adam dayanıklılığı ile üstün çıktı.

@Sovereign Şeytan meyvesi kitabı falan vardı Teach'te ordan OP meyveleri az çok çıtlatmıştır tayfaya. Belki de meyvenin ne kadar OP olduğu yazmıyordu kitapta. Bir de Burgess alsa ne kadar kullanışlı olacak ki. Bence dövüş stiline uyduğu için istediğini düşünüyorum lastik meyvesini, stilinin güreş olduğunu varsayarak tabi. Bir de o kılıç hafif blurlanıyor, savurduğu için mi yoksa değişik bir özelliği mi var acaba :S

Son düzenleme:
Haftaya Law dönüyor.

Ayrıca Dof tek kelime dahi etmedi ve sendeleye sendeleye yürüyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık