Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vvici

@Donquixote doff bellamy sabo zoro animedeki tum karakterler gibi bi yerini yirtmadan savaşsin dedim saf guc derken
@Aplhamis Ben dofun meyvesine bisey demedim luffyi niye ezdigimi soyledim zayif oldugu icin degil BB de meyve ustadidir

@Dragon gayet güzel yazmışsın. Her ne kadar kabul edemesek de Luffy yenildi ve Sabo günün son kahramanı olacak. Ülke devrimcilere katılacak.

Dikkatimi çeken kısım; Burgess, Luffy'i öldürüp meyveyi alıcam elinden diyor. Birisini öldürür öldürmez nasıl alabilirsin ki meyve gücünü. Bu BB tayfasının meyve çalma olayı tam bir muamma. Sadece Yami Yami ile alakalı değil heralde.

derviş

@Cedric Luffy 10 dakikaya ayağa kalkabiliyorsa law da kalkabilir. O son yumruğu dofa çakmayı law dan başka hakedebilcek kimse yok bence.

Cedric

@Cedric Luffy 10 dakikaya ayağa kalkabiliyorsa law da kalkabilir. O son yumruğu dofa çakmayı law dan başka hakedebilcek kimse yok bence.
Dediğine katılıyorum Law'ın hakkı en çok, fakat Robin'in dilinden felan o bizim hep son kozumuz galibiyet kozumuz olmuştur demesi herkesin onun adıyla umutlanması düşüncesi ve de Law'ın Luffy'i kullanıp Doffy'nin karşısına çıkarma fikri de var. Biri son noktayı koyacaksa bu ikisinden biri olması gerekiyor. Luffy ağır basıyor bence bu konuda.

Dikkatimi çeken kısım; Burgess, Luffy'i öldürüp meyveyi alıcam elinden diyor. Birisini öldürür öldürmez nasıl alabilirsin ki meyve gücünü. Bu BB tayfasının meyve çalma olayı tam bir muamma. Sadece Yami Yami ile alakalı değil heralde.
Meyveyi taşıyan şahıs öldüğünde şeytan bedeni terkederken hakinin gücüyle meyveyi o anda yeniden şekillendiriyolardır karasakal öğretmişdir tayfasına:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık