Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof'un meyve gücüne bir şey demiyorum ki. Zaten kendisini bununla iyileştirebildiğini ya da darbelerin büyük zararını ortadan kaldırdığını söylemiştim. Ve o haftadan beri adamın handikapta olmadığını söylüyorum.
Hayır ekstradan başka yaralarla uğraşsa bile handikap. İlla ki o yaralar acıyor hem dikilmiş olsa bile. Ameliyatlı yerine vuruyorlar hep zaten çirkef gibi. Ama Dof yıkılmıyor. Luffy bu güçle de 10dk anca duruyorsa zaten kendi ayıbı. Amirallerin 10 gün dövüştüğü düşünülünce.

vvici

aynen kesinlikle doffy>luffy 1v1 olsa hasat olmustu luffy dof birdcage gibi genis capli cok guclu bi teknik kullanmasina ragmen burda luffy nin kesinlikle power up almasi lazim her dovuste gearlari acmak zorunda kaliyor ama karsidaki adam normal gucu ile dovusuyor luffy 2 arc sonra dofa esit olur

Alpamis

Hayır ekstradan başka yaralarla uğraşsa bile handikap. İlla ki o yaralar acıyor hem dikilmiş olsa bile. Ameliyatlı yerine vuruyorlar hep zaten çirkef gibi. Ama Dof yıkılmıyor. Luffy bu güçle de 10dk anca duruyorsa zaten kendi ayıbı. Amirallerin 10 gün dövüştüğü düşünülünce.
Luffy'nin ekstrandan uğraşlarını da kat içeri. Yahu görmüyor musun mangaka haki kullanmanın da bir sınırı var diyor. Kişiyi yoruyor. Luffy adaya geldiğinden beri g..tünün üstüne oturmadı. Dof ağır teknik yemişti Law'dan ama bu tekniğin çoğu zararını engelliyor. Yine de bir uğraş payı vardır. Enerjisi gitmiştir. Anlatmaya çalıştığım bundan şu tekniği yedi handikaplı başlamıştı vs'ye demeniz. Biri epey güçlü atak yedi diğeri de vs'nin sonunu getirebileceği hakiyi daha fazla kullanbilecekken bundan yoksun kaldı.

vvici

Ayrica BB meyve ustadi adam neden kiytirik gomu gomu pesinde anlam veremedim teorisi olan var mi ? Bence gomu gomu uyaninca super guclu olacak ama bu g4 g5 le yirtilarak nereye kadar vs kazanilir saf guc istiyoruz artik yada zoro kaptan olsun :)))

Alpamis

Ayrica BB meyve ustadi adam neden kiytirik gomu gomu pesinde anlam veremedim teorisi olan var mi ? Bence gomu gomu uyaninca super guclu olacak ama bu g4 g5 le yirtilarak nereye kadar vs kazanilir saf guc istiyoruz artik yada zoro kaptan olsun :)))
Kardeş geldiğin gibi gidersin inşallah.:) BB'yi meyve ustası diye övüyon. Dof'Un meyvesinin ona verdiği üstünlükleri de görmezden geliyon. Luffy ise meyvesini bile fiziksel gücü ve hakisi ile kullanırken adamı eziyon. ? Kendinle çelişme la.:)

Dayağı yiyen Mingo; dayak yemişten beter olan bizim çocuk..:s Ejderha abi tokatlasın şu ikisini de kardeşi biraz dinlensin bari. Bu arc sonunda meyvelerle ilgili bir açıklama iyi gider artık, mevzu neymiş ne değilmiş bir öğrensek iyi olur sanki..

Luffy safi fiziksel güç zaten meyvesini bile bu sayede geliştirebiliyor. Ne istiyorsun çözemedim açıkçası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık