Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 786: Gatz

Bölümü Değerlendirin

• Kullanılan toplam oy
    170
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafes daralıyor aga. Çabucak bitirmesi lazım. Ama şu var haki bitse de bitmeyip senin dediğin gibi olsa da Luffy farklı bir sahada %100 sağlam hallerindeki kapışmalarında g2 ve 3 ile kapışacak. Bunlarla bir şey yapamıyor ama. Bunun üstüne haki kullanarak hakisini veya senin tabirinle gücünü/enerjisini tüketiyor olacak. Bu da şu demek: g2 ve 3 ile bu işin olmayacağını anlayıp g4'e geçtiğinde daha az bir süre kullanabilecek g4'ü çünkü az öncesinde tüketti enerjinin veya hakinin bir kısmını. Şimdi Luffy, g4'e direk geçse %100 sağlamken, dövüş başlar başlamaz desek sıkıntı Dof da %100 olacağı için muhtemelen gene yetmeyecek indirmeye. Bu da Luffy'nin ölümü demek.

Ha yeterse kolayca alır o ayrı. Ya hero ya mero. Ama Dof üstün diyenlere nasıl dersin diyemezsin. İkisi de olabilir çünkü durum karışık.
Senin yazdığından farklı bişi demiyorum, net konuşmak için elimizde yeterince veri yok. Hele de ikisi sağlamken karşı karşıya gelmemişlerken. Ama bir bölümle bütün olayı yorumlayanlara hak vermek mümkün değil.
Ayrıca ikisi de %100 güçlerindeyken başlasa G4'lü Luffy gene alırdı bana kalırsa. Hem kolezyum dövüşü, hem Bellamy dövüşü olmayacaktı. Artı olarak Doffy G4'lü Luffy'ye elini süremedi. Sonuç olarak Luffy>Doffy çıkarımı yapılabilmeli bence.

Roronoa Zoro

İnsanlar çoktan hakinin bitebilir olduğuna inanmış, ne kadar uğraşsam boş. O miti ortaya çıkaranı getirin buraya.

tarafsız bi sahada Dof denmeli bence. Ha g4 de Luffy Doftan üstündün demek bile az kalır bildiğin canavar. Amirale bile o forumda tövbe çektirir lakin büyük bi açığı var zaman kıstası.
Lawdan öküz gibi yara almış bi Dofu bile tam hakkıyla öbür tarafa yolluyamıyorsa tarafsız sahada işi çok daha zor olur. Ha Luffyde yıpranmamış olacak ama kabul etmek Lazım Dof daha çok dezavantajlı bu konumda.
Denk olsunlar ama Dof alır.
ve acaba Dof daha dayanıklı olabilir mi amirallerden?

Senin yazdığından farklı bişi demiyorum, net konuşmak için elimizde yeterince veri yok. Hele de ikisi sağlamken karşı karşıya gelmemişlerken. Ama bir bölümle bütün olayı yorumlayanlara hak vermek mümkün değil.
Ayrıca ikisi de %100 güçlerindeyken başlasa G4'lü Luffy gene alırdı bana kalırsa. Hem kolezyum dövüşü, hem Bellamy dövüşü olmayacaktı. Artı olarak Doffy G4'lü Luffy'ye elini süremedi. Sonuç olarak Luffy>Doffy çıkarımı yapılabilmeli bence.
İşte burada benim dediğim yere geliyoruz. Luffy g4 ile bariz üstün. Ama dayanıklılık faktörü devreye giriyor. Adam dayandı işte abi, tamam güzel dayak yedi şehir turu attı ama dayandı. Kim kazandı vsyi söyler misin? O adamlar neden Dof'un önünde dikiliyor? Dof kazandı. Zaman kazanıp durumu değiştirmeye çalışıyorlar.

Sonra Dof da Law ile vs attı. Yendi sonra gene vs attılar kolunu aldı. Hasar olarak daha kötü olan Dof'tur bence. Sürekli iyileştirdi deniyor ama iyileştirmedi, dikti. O gammada %20 etkilendiyse yok olmadı yani o %20. Kaldı. Düşünsene sana araba çarptı, feci etkinlendin iç kanaman var. Durdurdular hemen müdahale edip. Ee ne oldu sen %100 müsün? Hayır hala kötü şekilde etkilenmiş durumdasın, fark ölmekten kurtuldun. Dof'un olayı da bu, ne kadar etkilendiyse o kaldı. Fark %100 etkilenmekten yani ölmekten kurtuldu. Bu farkı iyi ayırt edebilmek gerekir.

Ha ben inkar etmiyorum, biri bana sorarsa %100 hallerinde g4'ü direk kullansa ve yetecek olsa g4 kim yener diye Luffy derim. Kimse de aksini söylemez zaten söyleyen sorunludur.

tarafsız bi sahada Dof denmeli bence. Ha g4 de Luffy Doftan üstündün demek bile az kalır bildiğin canavar. Amirale bile o forumda tövbe çektirir lakin büyük bi açığı var zaman kıstası.
Lawdan öküz gibi yara almış bi Dofu bile tam hakkıyla öbür tarafa yolluyamıyorsa tarafsız sahada işi çok daha zor olur. Ha Luffyde yıpranmamış olacak ama kabul etmek Lazım Dof daha çok dezavantajlı bu konumda.
Denk olsunlar ama Dof alır.
ve acaba Dof daha dayanıklı olabilir mi amirallerden?
Luffy son bir darbeyle işi bitecek diyor. Onu yapacak zamanı olsa tamamdır yani. Doffy de hasar aldı ama sence G4'lü Luffy'ye, hasar almamış olsa, dokunabilecek mi? Gene Luffy bunu şehir turuna çıkaracak ve gene bu hale düşecek. Daha az yıpranmış olacak belki Doffy ama Şimdi aldığından daha fazla hasar almış olacak. Denk olsunlar G4'lü Luffy alırdı diyorum.

Luffye sürekli et takviyesi yapılsa bu herif g4 le alayına gider heralde.
Damardan serumla versek direkt KK diyorsun yani.

Dof daha dayanıklı ama daha güçlü değil. Kavramları karıştırmışsın.
Söyler misin araya kimse girmese dövüşü kim kazanmış olacaktı. Luffy herşeyini koydu ama bu bile Doflamingoyu yenmesine yetmiş görünmüyor. Kendisi yerde baygın halde yatarken Doflamingo hala ayakta ve Luffye ulaşması için birilerini geçmesi gerekiyor.

G4 açıldığı gibi mini boy bir kuş kafesine girse G4 Luffy'nin elinde patlayabilir daha sonra o kuşkafesini yavaş yavaş büyütür yer filan yıkılsa bile kaçacak alanı olmuş olur.

Tabi zamanlama önemli burda klonu yapçak vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık