Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid'in yapabilmesi mantıklı aslında.
Yapabilmesi mantıklı ama zor birşey 2 tane amiral bir adanın mevsimini değiştirebiliyor.

Herkez düşmanımız oldu biri der uzmansın biri bilirkişi kardeşim tamam luffyy her yeri lastiğe kid heryerin manyetizmasını değiştirsin karasakal havayı karanlık yapsın sonrada versin depremi dünya yok olsun .

Kardeşim kesin değil mantıklı Luffy her yeri nasıl çevirecek lastiğe açıkla o zaman ben söylüyorum logia felan deil ki bu adam.
Bir logialar etrafindakileri kendi elementine cevirir diye bir sey yok, ikincisi su spoilerda aciklanan seytan meyvesinin "uyanis" halinin aciklamasi etrafindakileri kendi maddene cevirdigidir.

Kimse ciddi ciddi Luffy adayi lastik yapip sektirecek demiyor ama sen o kadar ciddi karsilayinca, antipatik oluyorsun insanlar da o derece ciddi tepki veriyor.

Yanlış hatırlamıyormuşum demek ki. :)
Sonunda hepimiz kum olacağız. :/
Yok yok cidden fikrimi soyluyorum, bir seyi (gercekte mumkun degildir tabi ama) sonuna kadar kurutursan, her sey sonunda ufacik parcalara ayrilir herhalde, hani ben diyeyim kum sen de talas. Impel Down'un ucuncu seviyesi gibi.

Yok yok cidden fikrimi soyluyorum, bir seyi (gercekte mumkun degildir tabi ama) sonuna kadar kurutursan, her sey sonunda ufacik parcalara ayrilir herhalde, hani ben diyeyim kum sen de talas.
Toprak diyelim bence, her şeyin atası.
Ortalama %70 su oranı vardır dünyada. Geriye %30'u kalıyor kuruyanın. O da ufalanıp toz oluyor işte.

Kardeşim ben kimseye birşey dediğim yok mantıklı olarak düşündüğünde ortaya cıkan sonuç bu oluyor.Eger luffy heryeri lastiğe çevirirse hani diyorsunuz ya sı-va-ma o olur ve çogu kişide seriyi bırakma kararı alabilir bu benim düşüncem.

Toprak diyelim bence, her şeyin atası.
Ortalama %70 su oranı vardır dünyada. Geriye %30'u kalıyor kuruyanın. O da ufalanıp toz oluyor işte.
Bizim gercek dunyayi baz alip karsilastirmak da biraz abes oluyor aslinda... Croco etrafindaki her seyin sivisini alip kuma donusturdugune gore, Oda'nin bakis acisina gore hepsi kum oluyor.

Neyse neden tartismaya basladigimi bile unuttum bosver :ehe:

Kardeşim ben kimseye birşey dediğim yok mantıklı olarak düşündüğünde ortaya cıkan sonuç bu oluyor.Eger luffy heryeri lastiğe çevirirse hani diyorsunuz ya sı-va-ma o olur ve çogu kişide seriyi bırakma kararı alabilir bu benim düşüncem.
Bilmiyorum bu siteyi ne kadardir takip ediyorsun da, burada bilmen gereken tek sey var; kim ne kadar sivama, calinti ya da birakiyorum seriyi derse desin her carsamba spoiler basliginda ilk onlarin yorumunu gorursun. O yuzden takma kafana relax :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık