Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 785: Bacaklarınız Kırılsa Bile.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Falkir

Lastik meyvesine özgün olmayan dediğim kısımda herkesin meyvesini haki ile bu şekilde epikleştirebilecek olmasıydı. Hani Smoker'dan Luffy'nin yaptığının aynısını beklemek doğru değil. Hani Magellan'ın meyvesine sahip olan birinin b.haki yaptığını ve bu o kısmı sertleştirdiği halde hala daha zehirlediğini düşün.:D Bu şekilde kullanımlar görebiliriz. Bu olay abartacağın kadar büyük bir şey değil. Buna hiç gerek duymayanlar bile olabilir diyorum sana.:D
O zaman bana mantıklı olarak bunları epikleştirirmisin benim için lütfen ben vücudun haki ile kaplı olduğunda meyve gücünü kaybediyord diyorum logiada ama sen magellan haki ile kapladığında hala zehirli olmasından bahsediyorsun sana ne kadar mantıklı geldi bu o zaman smoker ın elini haki ile kaplamasına rağmen haki kaplı siyah dumanlar çıksın

İğnelemeyi bile anlamamışsın. :/
Sonuna ifade koymadım diye sanırım. :/
Vista ve Marco haki kullanmadı dedin ya, işte orada tartışma bitti benim için. :/
Bak hep ifade koydum, daha rahat anlarsın. :/
Seni anlayamadığım için kusura bakma

Senin mangayı ne kadar iyi anladığını da anlamış oldum marco ile vista haki kullanmadı dedim evet bu doğru kullanmadılarda vista haki kullanarak kesmiş olsaydı akainuyu o çiziğin animenin mantığına göre yara olması gerekiyordu şimdi bu nerden çıktı diyeceksin zoro moneti ortadan ikiye hakiyle böldüğünde monet kendini toparlayabilmişmiydi. sen o ifadeleri koymuşsun ama olmamış bu arada onlar :)

O zaman bana mantıklı olarak bunları epikleştirirmisin benim için lütfen ben vücudun haki ile kaplı olduğunda meyve gücünü kaybediyord diyorum logiada ama sen magellan haki ile kapladığında hala zehirli olmasından bahsediyorsun sana ne kadar mantıklı geldi bu o zaman smoker ın elini haki ile kaplamasına rağmen haki kaplı siyah dumanlar çıksın

Seni anlayamadığım için kusura bakma

Senin mangayı ne kadar iyi anladığını da anlamış oldum marco ile vista haki kullanmadı dedim evet bu doğru kullanmadılarda vista haki kullanarak kesmiş olsaydı akainuyu o çiziğin animenin mantığına göre yara olması gerekiyordu şimdi bu nerden çıktı diyeceksin zoro moneti ortadan ikiye hakiyle böldüğünde monet kendini toparlayabilmişmiydi. sen o ifadeleri koymuşsun ama olmamış bu arada onlar :)
Marco ve vista haki kullandılar ve sakazuki kestiler ama adam haki savunması uyguladı veya onların hakisi sakazukinin'den az olduğu için yara izi olmadı bence sahneleri bidaha oku veya izle :D

Ben diğerlerinde öyle bir özellik görmedim smoker vs vergo da smoker hakili dumanmı savuruyordu vergoya yoksa normal beden olarak haki kaplı yumruk mu atıyordu

resme bakarsan ne demek istediğimi anlarsın ayrıca

hakili kısmı esnetmek kolay olsa tashigi burda kılıçla keserdi vergoyu ki kesemiyor doffynin binaları parçalayan tekniği luffy den geri sekiyor meyve gücünü kullanıyor burda

O haki kaplı duman değil tahminen. Normal yumruk atıyor, ancak dirseğinde duman meyvesini kullanarak yumruğunun gücünü ve hızını arttırıyor. Dikkatli bakınca anlaşılıyor zaten,dirseğe kadar normal kol, dirsekten sonra duman var.

Marco ve vista haki kullandılar ve sakazuki kestiler ama adam haki savunması uyguladı veya onların hakisi sakazukinin'den az olduğu için yara izi olmadı bence sahneleri bidaha oku veya izle :D
Forumda yeni galiba arkadaş. O tartışmalari kaçırmış.

edit: Yıllardır forumda takılıyo gibi yazmışım.

Falkir

marco ve vista haki kullandılar ve sakazuki kestiler ama adam haki savunması uyguladı veya onların hakisi sakazukinin'den az olduğu için yara izi olmadı bence sahneleri bidaha oku veya izle :D
Bence sen tekrar izlemelisin animeyi haki ile kapladığında vücut kesilmez kendinde diyorsun daha az hakisi olduğu için yara izi olmadı o zaman neden kesildi vücudu hani nerde haki ? arkadaşım senin için bir bölgeyi haki ile kaplamak hikaye mantığına göre nedir tashibi neden haki kaplı vergoya çizik bile atamıyor söylermisin ?

Burgess olurda mingonun meyveyi alırsa çok koyar bana zaten beyazsakalın meyveyi cukkaladılar bir de bunu almasınlar. Acaba Mingonun binaları ipe dönüsürdüğü gibi luffyde lastiğe dönüstürebilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık