Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sonuç olarak bir Rob Lucci vs si olmayacak anlaşılan :/
Kaidoya kaldı yine :/
Ayrıca o yılan tarzı saldırısını çözemedim bilen varsa aydınlatsın.
Blueno oldu, Lucci için erkenmiş demek ki. :(
Doffy bütün saldırıları açıklıyor ama o son saldırıda bölüm bitiyor. İki hafta sonra öğreniriz artık. :/
Tahminim kaslarını istediği gibi yönlendirebiliyor olması. :S

Ayrıca;

Simdi 4 kullandiktan sonra yan etkisi olucak oda 1-2 boss sonra duzelir yani dof koca kafes falan killaniyor Magellan devasa form acioyr açıyor enel gokyuzunu kontrol ediyor onlarda yan etki olmuyorda luffy de oluyor.

Doflamingo ölüme giderken çok tehlikeli işler yapabilir gibi ama luffy artık kimseye zarar gelmesine tahammül edemez. Çok uzun sürmeyecek gibi ama dofdan son bir kaç sağlam teknik görürüz herhalde.
@tensei snake shot vardıya zaten onun gibi ben havayı yumruklayıp yön değiştiğini düşünüyorum gepponun ele yansımış hali ayakla değilde elle vuruyor havaya. Ama açıklanır herhalde bir şeyler.

Blueno oldu, Lucci için erkenmiş demek ki. :(
Doffy bütün saldırıları açıklıyor ama o son saldırıda bölüm bitiyor. İki hafta sonra öğreniriz artık. :/
Tahminim kaslarını istediği gibi yönlendirebiliyor olması. :S

Ayrıca;
Kasları nasıl yönlendirebildiğini mantıklı bir şekilde bağlaması lazım :/
Çünkü Luffyin organları her şeyi Lastik. Lastik özelliği ile uzatıp lastik özelliğinin dışında bir hareket o :/

Ve evet ;)

Sonuç olarak bir Rob Lucci vs si olmayacak anlaşılan :/
Kaidoya kaldı yine :/
Ayrıca o yılan tarzı saldırısını çözemedim bilen varsa aydınlatsın.
Lucci gibi olacak mı bilinmez Tensei-sama :) Yalnız o kadar uzun sürmeyeceği kesin :)

Bu arada tekniklerinde ön ek olarak ne kullanıyor bilen var mı? Yani G2'de jet, G3'te de genelde gigant kullanıyor ya onu soruyorum G4'te ön ek kullanıyor mu kullanıyorsa öğrenebilen var mı?

Doflamingo ölüme giderken çok tehlikeli işler yapabilir gibi ama luffy artık kimseye zarar gelmesine tahammül edemez. Çok uzun sürmeyecek gibi ama dofdan son bir kaç sağlam teknik görürüz herhalde.
@tensei snake shot vardıya zaten onun gibi ben havayı yumruklayıp yön değiştiğini düşünüyorum gepponun ele yansımış hali ayakla değilde elle vuruyor havaya. Ama açıklanır herhalde bir şeyler.
Yok bildiğin kontrol ediyor lastiği :/

zoro tarafıda sanırım kafesle ilgilenmeye gidiyorlar. adamın kesemeyeceği hiçbirşey yok nede olsa.
ha bu arada

Lucci gibi olacak mı bilinmez Tensei-sama :) Yalnız o kadar uzun sürmeyeceği kesin :)

Bu arada tekniklerinde ön ek olarak ne kullanıyor bilen var mı? Yani G2'de jet, G3'te de genelde gigant kullanıyor ya onu soruyorum G4'te ön ek kullanıyor mu kullanıyorsa öğrenebilen var mı?
gomu gomu no diyor, bir şey kullanmamış sanırım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık