Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 784: 4. Vites

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşünsenize kaidonun karşısına çıkıyorlar ve Luffy böyle zıplıyor. Tam arada kaldım sevsem mi sevmesem mi bilemedim bu g4 ü :/

Ahaha boşuna sevmedik boşuna fanı olmadık be olum gerçi gövdesi biraz Garp'ın ki gibi olsa sıkıntı olmazda garip duruyor böyle biraz :D
Tek sıkıntı zaten şu gövde kısmı adam gibi üçgen niye çizmedi onu merak ediyorum. Zaten havayı almışsın içine hakiyle şekil de veriyorsun da niye üçgen değil :D Oda havayı aldı şişti diye gösterecek diye yuvarlak Luffy çekicez burada :D

Bende onu diyorum da anlamıyor arkadaş. :( G2 o zaman Luffy e yakışmayan bir teknik. Herkesin beklentisi o yönde. Ufo gibi Luffysel saldırlar yapsın problem yok. Onlara bizde gülüyoruz ama G4 diye beklerken adam gitti Maymuna dönüştü.
Soyadi zaten "Monkey" olan birinden ne bekliyorsun anlamlandiramadim. Su tipine de sayfalar boyunca laf söylemekten geri durmadiniz ya helal olsun arkadas! Cokta güzel, cokta kullanisli bir teknik olmus u.u

Luffy soytarı lafım yok takılsın arada adama kalıcı bir teknik G ve sürekli görcez. 1-2 sefer olsa çekilirdi böyle hiç olmadı.
Abi arkadaşın attığı bi üst kareye bak. çocuk tekniği tam kullanamıyor, freni patlamış araba gibi mübarek:D
Mangaka isterse tipe bir ayar verir ama ucube filan lakin tipe bak ve eğlen işte önemli olan o ve de görüntü ucebe ama teknikler çok sağlam olmuş. hele hızı almış başını gitmi tabii tek kareye bakarak değerlendirmek ne kadar doğru o ayrı.
Tabii ki herkesin kendi fikri beğenmeyenler olacaktır elbette ama tip yüzünden tüm g4 atmayam da çöpe:D

Zıplaması tam kontrol sağlayamadığını gösterir zaten hakisiyle meyvesini tamamen kontrol edebilse döver alayını abi hep dedik bir meyve hakiyle anca bu kadar iyi kombine edilebilir diye

Çöp mera mera ile bu meyveyi karşılaştıranlar vardı la :S

Adam şişmiş balon olmuş king kong olmuş , ne bekliyordunuz saçlarının Aizen gibi perçeminin öne düşmesini mi.

Doflamingo diren kardeşim seni yıldırmaz bunlar.

Koka Dövmeleride şekilmiş :/ Gövdeyi biraz inceltip bacaklara dağıtsa karizma olabilir. :/
Ha birde yerde durabilen forma geçti mi sal bunu Kaidonun tayfasına :/

Abi sadece Luffy fanları anlamış, sadece Luffy fanları beğenmiş sanırım tekniği. Yani cidden bunu beğenmeniz için Luffy fanı olmanız gerekiyor, Luffy'yi anlamış olmanız gerekiyor. :D

Mop reyiz eski Luffy eski Luffy diyordun, al sana eski Luffy işte. :D

Abi sadece Luffy fanları anlamış, sadece Luffy fanları beğenmiş sanırım tekniği. Yani cidden bunu beğenmeniz için Luffy fanı olmanız gerekiyor, Luffy'yi anlamış olmanız gerekiyor. :D

Mop reyiz eski Luffy eski Luffy diyordun, al sana eski Luffy işte. :D
Teknik zaten güzel ve çok kullanışlı ve op yaptı Luffy yi . Sadece azcık şekil verir inşallah diyoruz. Daha bir ince belli üçgen olsun daha güzel olur. Yoksa sevsen de sevmesen de bu tekniği artık seri sonuna kadar görürüz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık