Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 783 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Denizin içinde saldırı gücünü artırabilmek için güçlü bir saldırı kullanmasından daha doğal ne olabilir ki?
G3'ü gemiyi parçalamak için kullandığını da ayrıca belirtmeme gerek yok sanırım. Arada Hordy vardı ve ezildi. :S
Bence g3 un fazla bi espirisi yok yavasligindan herkes kacabilir demek istedigim biraz dha etkin bir haki kontrolu olsa boyle her vurusunu yemez doffynin ve daha iyi saldiri yapar ki luffynin savastaki stratejisinin cok iyi oldugunu biliyoruz ozaman 4e gerek yok.

G3 gibi şişirse sonra onu tek bir noktada tekrar toplasa üstünede hakiyle kaplasa tadından yenmez.

Bence g3 un fazla bi espirisi yok yavasligindan herkes kacabilir demek istedigim biraz dha etkin bir haki kontrolu olsa boyle her vurusunu yemez doffynin ve daha iyi saldiri yapar ki luffynin savastaki stratejisinin cok iyi oldugunu biliyoruz ozaman 4e gerek yok.
G3 Gatling kullandı Luffy BAA'da. Gayet hızlı yani. Doffy için kullanması çok doğru olmaz çünkü saldırı geniş alana büyük hasar vermek için.
Luffy Doffy ile dövüşürken G3'ün işe yaramayacağını bildiğinden Doffy'ye feyk atmıştı hatırlasan.
G4'ten ise haki ağırlıklı bir saldırı bekliyorum. Bekleyip göreceğiz.

Allah rahmet eylesin dof'a Luffy'nin g2 de ne kadar hızlı olduğunu biliyoruz ama dof'da çok hızlı o yüzden g2 siz dof'un hızına yetişemiyor. Dof nasıl bir canavarsa law'dan aldığı okadar hasardan sonra hala sapasağlam G4 modunda luffy dof'u yere yapıştıracak.

G3 Gatling kullandı Luffy BAA'da. Gayet hızlı yani. Doffy için kullanması çok doğru olmaz çünkü saldırı geniş alana büyük hasar vermek için.
Luffy'nin Doffy ile dövüşürken G3'ün işe yaramayacağını bildiğinden Doffy'ye feyk atmıştı hatırlasan.
G4'ten ise haki ağırlıklı bir saldırı bekliyorum. Bekleyip göreceğiz.
Çok haklısın. Kokalı bir şekilde ve de G2 hızında dev yumruklar inse sence güzel olmaz mı? Ve de Dof bundan kaçabilir mi? Açıkçası ben böyle bir şey bekliyorum. Ama Oda bu, G4'ün altından başka şeyler çıkarıp bizi şaşırtırsa hiç şaşırmam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık