Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben de eğitim alabilecekleri birini görmedim ve novaların eğitim almadan Nw'ye ilk girişleri gösteriliyordu.Luffy'deki tecrübe oradaki novaların hiçbirinde yoktur.Adam Mf savaşına girdi.
Birininin gösterilmemesi eğitildikleri yada eğitilmediklerini kanıtlamaz. Luffydeki tecrübe kimsede yok demişin. Sen nereden biliyorsun diyerlerinin yeni dünyaya gelirken neler yaptıgını hangi karekterin neler yaşadıgını? Bu olay tamamen odanın kurgusu, onun için direk kesin yargı verme. Gerçek hayatta bile insanlar kesin yargı vermekten çekinirken sen tamamen birinin hayal gücüne göre olan seyi kesinmiş gibi söylüyorsun. Bence desen yine anlarım. Sana bişey soracam luffy direk nwye girdi ve ilk rakibi sadece Ceaser yada monetti sonuc sence ne olurdu? Aynı olaylar yasandı, çocukların kurtarılması lazımdı, luffy gil kaçar mıydı yoksa savasır mıydı savaş olsa ne olurdu ?

Alpamis

Spoileri okumadım ama Millet erkebden konusmays bayılıyor.
Bu arada. Mingo % kacında onun hesabını da yapın. Yorumlardan kim Luffyi yermeye calısıyor anlasılıyor. Isinize geldigi.gibi yorumlayın. Hadi kolay gelsin. Arazide ölçüm almam lazïm.:)

Roronoa Zoro

Spoileri okumadım ama Millet erkebden konusmays bayılıyor.
Bu arada. Mingo % kacında onun hesabını da yapın. Yorumlardan kim Luffyi yermeye calısıyor anlasılıyor. Isinize geldigi.gibi yorumlayın. Hadi kolay gelsin. Arazide ölçüm almam lazïm.:)
La ben de ölçü alacak adam aradıydım 10 15 gün. Desene ben bu işin ustasıyım diye.

Unknown

Uzun süredir çarşamba günleri konusu bile olmamasına rağmen niyeyse bugün spoiler düşüveriyor. Ve de o spoiler da Sabo gözüküyor. Niye ki acaba? :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık