Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 gram zevk almadım. Luffy iyice mal çıktı. Tam ciddileşti diyoruz yine sümük ağına yakalanıyor. Ayıptır Oda. Law olmasa ölmüştü şimdiye. Yine de adamın dibi Luffy :D Law'ın Room açıp tek kolunu çağırıp onunla beraber Trebol'ün sümükten zırhını (sanırım zırh kelimesi uygun) yok edip Trebol'ün bedenini cılız bir şekilde ortaya çıkarması iyiydi de o ne biçim vücut lan :D Kaç yaşında bu adam :D

He en önemlisi sanırım h. haki çarpışması başladı ilk başlarda :D

Edit: Şimdi fark ettim, Law kesmiş ya Trebol'ü. Room dışında mı kesmiş bunu bir şey anlamadım ki. Yani kılıcı döndürüp Room dışına çıkartarak mı kesmiş hakili olarak? Sanırım şimdi anladım.

Geçen bölüm yorumunda dediğim gibi bu hafta Trebolun haftasıydı :/
Law'ın iskeletini çıkarsan yine iş yapar herhalde :/
Onun haricinde hakili dövüşler güzel geliyor mu la ? Ben pek ısınamadım.
Rob Lucci efsanesi gibi bir vs olacak mı sorusu hala devam ediyor...

Yumruklaşma ve tekme savaşını es geçersek, Law kopan kolunu dahi oda içinde kontrol edebiliyor, la bu meyveye hala ısınamadım. Çok abartılı, yok yok meyvede. :hıh:

Trebol'ün gözleri de amma cani bakışlıymış, o gözlükleri ne diye takıyor ki öyle bakışları varken. :/
Ve son sayfa, don atlet kaldığı sahne bana başka bir manga da buna benzer bir sahneyi hatırlattı. :ehe:

Edit: Şimdi düşündüm de, öyle salya sümük etrafta dolaşırken o bakışlar hiç olmuyor, gözlük takarak iyi yapmış, iyi. :good:

Oha behehe neye dönüştü la öyle :D Nasıl bir yeteneği varmış onun.Normalde zayıf çekimsiz,ama meyvesi ile mi şişirmiş kendini ? Meyve açısından güzel tayfa,ama kullanıcı açısından balon tayfa.Ve bu dof da ne var daha da merak ettirici oldu.3 kendinden büyük adam,1 kendiyle yaşıt.Ne diye eğiliyorlar bunun önünde.Sırf h.haki var diye değildir.

okanil

artık eski yumruklar gibisi yok :of: bi siyah kuru tekme çok güçlü vuruşmuş gibi bakıyoruz pek bi heyecanı kalmadı vs'lerin :artiz:

Law'ın yerdeki kopmuş koluyla saldırması bana bir sahneyi hatırlattı, size de oldu mu acep ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık