Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
-Sabo olay yerine gelir.
-Luffy karışmamasını ister.
-Law'ı yerden alır.
-Prensese götürür.
-Luffy vs Dof kaldığı yerden devam.

Adam sadece hakiyle arenayı yerle bir ediyor+hakisine ejder pencesi gibi bana göre dragonun ogretmiş oldugu ki yine bana gore dunyada en onemli tekniklerden biri olabilecek bir tekniği kullanmakta. Bu hisse bu yüzden kapıldım, Ben dof red hawkı yedi diye biliyorum durdurmuş mu? Örnek bastille değil zaten değil mesela dof luffynin yanında namiyi 16 ya bölse luffy izler mi? yani durdurur dimi olmadan.Demekki sabo hızlı güçlü. Dof adadaki en güçlü 2. diyorsan o senin gorusun bana göre revolutionary nin 2. adamı doftan guclu net.
Zaten ya Fujitora ya da arena veya devrimci ordunun 2'nci kişisi, sabo ile dragon arasında biri daha var. Kuma ve ivankov'uda sayarsak 5'nci olur. Doflamingo arenayı tekmesi ile rahatlıkla halledeceğini bize gösterdi, Fujitora ve sanji karşısında.

Ya bence Dof adet gereği Luffy tarafından dövülmeli ama son darbeyi Law indirmeli. Misal ikisi kavga ettikten sonra Luffy Dof'u yener ama kendide pert olur Dof zorlukla kaçmaya çalışırken Law ile karşılaşır ve sonra

Dof: Ama kolun?!
Law(o sinsi gülümsemesi ve gözlerine inen çizgilerle): Hasırşapkaları küçümseyip pişman olanlardan oldun Doffy. Iki tane D.'yi durdurmaya çalışman en başından saçmalıkta.

Ardından Law çat Dof'u ikiye böler korku içinde birleşmeye çalışır ama o zavallılık içinde kıvranır.

Sabo meyvesiz dof'a bir şey yapamaz, meyveli ise biraz zorlar yazmışım.
Haki olayını söylemeye gerek duymamıştım, dof ve Fujitora'da meyve olmasa bile haki'de yine sabo'yu geçerler. Sabo'nun klasmanı değil bu adamlar, nasıl ki ace, luffy ve law'ında klasmanı olmadığı gibi. Fufufu Herkes yerini bilecek:respect:
aslında bastille bile takmamış saboyu maskesini sevmiyormuş hatta dragonu smoker bile dövüyormuş o arenada da malzemeden çaldılar hep diamantenin kılıcı kağıt burgessın dirseği hakili değil mürekkep dökülmüş sabo ve koala devrim ordusunda evcilik oynarlarmış hep bütün denizcileri durdurduğunda fujiye daldığında ilk başta normal vatandaş dofun ipinden etkilendi diye saldırmamışlar millet de hiç anlamıyor bu mangayı animeyi :mincika:

sabo çıktığı her sahnede şov yapsın daha tam bir vs si bile olmamış adam oyun oynasın güçlü heriflerle sen gel saboyu şimdiden ezikle rüyanda mı gördün 100 bölüm sonrasını anlamıyorum bu durumu !!!

Dof meyvesi sayesinde barto, robin, marco gibi kişilerin gücüne toptan sahip. Kukla falan da yapabiliyor rakibi. Bu yetmezmiş gibi tekmeyle kule kesecek kadar kuvvetli ve dövüş tecrübesi var. Sabo ile sağlam haliyle kapışsa Sabo'nun kelleyi alır büyük ihtimal.

abi yok artık yahu daha sabonun tam anlamıyla zorlandığı bir anı bile görmedik tüm gücünün yanında mera merayı da yedi gelmiş ne diyorsunuz daha bir şey demiyorum millet çok emin mangaka rüyalarına girmiş !!!

abi yok artık yahu daha saboyu tam anlamıyla zorlandığı bir anı bile görmedik tüm gücünün yanında mera merayı da yedi gelmiş ne diyorsunuz daha bir şey demiyorum millet çok emin mangaka rüyalarına girmiş !!!
Amirali terletememiş bile ama kendi arkasından soluyordu. Amiral dediğim de en uysalı ha, Akainu falan değil. Koramiral'e tek attı ve Ace'in bile alacağı adamlarla kapıştı diye amma yücelttiniz elemanı. Sabo'da amiral falan alacak kapasite yok daha. Mihawk ve Dof gibi adamları da alamaz.

Amirali terletememiş bile ama kendi arkasından soluyordu. Amiral dediğim de en uysalı ha, Akainu falan değil. Koramiral'e tek attı ve Ace'in bile alacağı adamlarla kapıştı diye amma yücelttiniz elemanı. Sabo'da amiral falan alacak kapasite yok daha. Mihawk ve Dof gibi adamları da alamaz.
Terletememiş ama yaralayabilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık