Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 782: Kötülüğün Savunucusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftayada sabo gelir, onun flasbackini gösterir vs biraz daha bekler.
Law dofla trebolu ne çabuk kışkırtıyo hemen gaza geliyolar.
Luffy yakalanmışken g3 denese ordan rahat kurtulur heralde.

hunter07

Arkadaşlar sizi anlamıyorum. Kendinizin uydurduğu şeylerle seriyi yargılıyorsunuz. Amiral seviyesi, Dof seviyesi, Yonkou seviyesi. Yonkou koca bir imparator demek, zaten onu tek bir korsan yenerse mantıklı olmaz veya bir tayfa. Ayrıca burada bir hikaye söz konusu, seviye diye bir şey yok. Hikaye var.
Bence kesinlikle seviye var One piece evreninde.Sonuçta Shounen seri bu. Hepsinde sürekli güçlüye doğru ilerlemek ve gittikçe güçlenmek temeldir. Örn:Naruto,Dragon Ball,One piece,Bleach, v.b. Seviye temelidir bunların,hikaye buradan yürür gider...

Law'ı gerçekten bir ''D.'' mi? Çünkü D.lerin hiçbir özelliğini taşımıyor. Gayet sakin bir şekilde yaklaşıyor olaylara, hemen celallenmiyor ve çok sağlam planlar yapıyor.

Law'ı gerçekten bir ''D.'' mi? Çünkü D.lerin hiçbir özelliğini taşımıyor. Gayet sakin bir şekilde yaklaşıyor olaylara, hemen celallenmiyor ve çok sağlam planlar yapıyor.
Dragon da muhtemelen Law gibi çıkacak babası veya oğlu gibi dikkatsiz değildir.Kafası çalışan 'D'lerin hali başka oluyor.

Bölüme gelirsek fena değildi ''İyi''yi işaretledim.Bu arada ingilizce bilip çeviriyi beklemeden okuyan arkadaşlar Stream çevirisi çıkmadan mangareader,mangapanda gibi yerlerden okumayın kafanızı karıştırmaktan başka bir şeye yaramaz.

Dragon da muhtemelen Law gibi çıkacak babası veya oğlu gibi dikkatsiz değildir.Kafası çalışan 'D'lerin hali başka oluyor.
+1 bende öyle düşünüyorum. Luffy dedeye çekmiş bence

Bölüm güzeldi Trebolun kesilişi falan hoşuma gitti. 2 bölüm sonra Doffy'nin badem gözlerini görücez gibi hissediyorum :utangac:

Bu cücelere noldu orda birşey kaçırdım sanki

hunter07

Bu cücelere noldu orda birşey kaçırdım sanki
Orası benimde dikkatimi çekti. Trebolun aradan çıkmasının savaşın gidişatını değiştirdiğini ima etmeye çalışıyorlar gibime geldi... Veya da bu bölümde gösterilmeyen birşey oldu orada... Ne bileyim Sabo gelmiş olabilir v.b.

Bunları çalıştıran Trebol yenildi onu hissettiler kalp gözleri baya açıkmış cücelerin.Yada Coby gibi k.haki falan uyandırdılar ufaktan. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık