Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 780: 'Kalp' Laneti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofun kuş kafesine dokunanlar bile yarılıyordu. Luffy ağları hiç çekinmeden tutup içinden falan atlıyor. ''Hawk gatling'' baya sağlam gibi ben hiç bir karede o kadar yumruğu bi arada görmedim. Şimdiye kadar hiçbir vs de direk en yüksek tekniklerle başlamadı Luffy bakalım nereye varacak. Ama bölüm beni tatmin etmedi açıkçası.

Yalnız kafes kapanıyor ya Dof'u Luffy kafes kapanmadan yenmeli , ya da Issho için şov vakti başlıyor.
Kapanmaktan ziyade küçülüyor. Tahminim sadece savaştıkları bölümün üstüne çekecek veya önüne geleni doğradıktan sonra kapanacak. Bu durumda Luffy bir de zamanla yarışmış olacak.

Roronoa Zoro

Luffy nin ölümsüz olması saçma olur. Bence serinin sonunda ölecek o yüzden yani bana göre. Law ölmese iyi olur ya, daha ne vs ler görürdük ilerde. ama lawı öldürürse o zman one piece in iyice ciddileştiğini görücez. hep güle oynaya devam ediyordu ace öldü şokladık şimdi law ölürse yine şoklarım.

büyük ihtimalle ikiye tek bir vs olmayacak. trebol'ü muhtemelen oraya gelmekte olan Sabo yakıp çorba yapacak. ama diğer yandan fazla uğraşmaz, hatta tek atar fakat luffy'le birlikte dof'a dalmasını ne kadar çok istesem de oda genelde boss ile luffy'i teke tek kapıştırıyor. bu durumda sabo'nun karşısında daha güçlü bir rakip çıkartabilir mi acaba oda?

Şu abartmalardan ne zaman vazgeçeceksiniz? Bölüme hiç bakmayan biri Dof hiç bir şey yapmadan sadece eliyle saldırıyı durdurdu sanır. Adam örümcek ağı tekniğini kullanıyor. Normalde bile örümcek ağının ne denli sağlam olduğundan bahsetmeye bile gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık