Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Bellamy, Diamante yi yener gözümde netleşti adam Koka yı nasıl kullanıyor

En azından Luffy e daldığı gibi dalsa Dellinger i falan alırmış

Roronoa Zoro

Stream'in çevirisine göre Mihawk'ın kılıcı B. haki ile kaplı olduğundan karaymış. Onu ima ediyor. Hahahah.

Roronoa Zoro

Mihowk reis ve Zoro'nun gözükmesinin şerefine iyi dedim bölüme. Mihawk'ın kral olduğu nasıl eğitim yaptırdığından da belli :good:

Mihawk'ta haki yoktur diyenlerin zamanına çok yetişemediğim için ifşa edemiyorum arkadaşları ama Mihawk'a amiral seviyesi cart curt diyenler beklesin.

Zoro'nun keyfinden gülmesi, Barzolomeo'nun ağzının köpürmesi, Usopp'un Zoro'ya sarılması güzel anlardı :)

Fabrikanın hemen yıkılması çok iyi oldu.

Koala'nın gizli gizli konuşmasını gerektirecek biri mi kaldı ki adada ? Cp-0 selam mı çakıyor acaba ?

Luffy 2-3 yumruk daha mı yemiş üstüne ? Bu velet ne zaman akıllanacak belli değil. En başta yapması gerekeni en son yaptı. Tek atacağın rakip senin kokanı geçsin ..? İlginç işler...

Dün Law'ı, Frieza karşısındaki Vegeta'ya benzetmiştim. Ölme ihtimali var yani. Ama Zoro'nun gözünü açma olayındaki gibi feyk de olabilir tabi. Prenses Mahşeri'nin gücünü saklaması da düşündürücü ama bunu Law için değil başkası için kullansa daha iyi olur. Çünkü Law hakaten sıktı artık. Dövüştü kaçtı, dövüştü bim poşeti oldu, az dinlendi kalktı, sonra yine dövüştü kolu gitti.... ! Ee artık gebereceksen geber, gebermeyeceksen de bir aradan çık yav. Harbi suyunu çıkardı mangaka bu işin heeee :artiz:

Mahşeri Luffy için kullanır inşallah yeteneğini.

Neyse en azından beklediğimiz şeyler oldu. Diğer bölüme bir ihtimal Sanji tarafı gösterilir artık diyorum. Gösterilmezse de Luffy vs. Mingo akar gider, en son da Sanji gösterilir. Haydi bakalım...

La Zoro'da haki gördükten sonra öyle abartılı şekilde Mihawk ta haki yoktır diye direten pek olmadı olmamalıda abartmayın :D

Alpamis

Mihawk' a olan saygım arttï. Ama hakisi olduğu netleştiğinden degil. Kokutou Yoruyu sürekli kokalı duruyor dedi. Böyle ise beklediğimden fazla b.hakisi var demektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık