Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilemezsin çıkarıp çıkarmayacağını.

Başka ne diyebilirim ki? Mangaka karakterlerin o anki durumlarını çizimlerinden belli etmiyor mu arkadaş? Bunca zamandır yanlış mı düşünüyordum? Her yeri yara bere içinde nefes nefese bir adamla diğer tarafta sapasağlam görünen bir Dof var.Bir de sırf senin için demiyorum ama zamanında Red hawk saldırısına gülenler,Dof'u gıdıklamadı bile diyenler şimdi ise handikap olarak o saldırıyı gösteriyorlar.Asıl güzel olan budur. :)
Asıl güzel olan senin Luffy fanlığın. Adam Red Hawk yedi ya Red Hawk. Bu saldırı Luffynin en güçlü saldırılarından biri. Bununla hiç etki bırakamadıysa zaten yenmesi saçmalığın daniskası olur. Doflamingonun bu saldırı karşısında yere yatıp uğunmaması anlık acıyı ne kadar kaldırabildiğini gösterir. Saldırıdan etkilenmedi diye o saldırı adama dokunmamış sayan mantığın diğer güzel şey.

Yara bereyle nefesle olacak şeyler değil bunlar. Ha o yaralar bereler mangada çizildi yorumlanır sanki Red Hawk ve İnjector Shot sanki mangada çizilmedi.

Lawın yaptığı saldırı Red Hawkdan daha üstün duruyor. Wbnin Squardodan yediği saldırının ufak çaplısı denebilir.

Üye silindi 1004

Bunca zaman sonra gördük her şeyi. Mihawk'da haki yok diyordum ben ama, adamın hakisi varmış. Bu demek oluyor ki Buggy'nin hakisi Mihawk'ın hakisinden daha kuvvetli. Bu arada Usopp ve Zoro'da haki olması benim moralimi bozdu. İksinden de daha özel ve kendilerine has bir güç beklerdim.

Asıl güzel olan senin Luffy fanlığın. Adam Red Hawk yedi ya Red Hawk. Bu saldırı Luffynin en güçlü saldırılarından biri. Bununla hiç etki bırakamadıysa zaten yenmesi saçmalığın daniskası olur. Doflamingonun bu saldırı karşısında yere yatıp uğunmaması anlık acıyı ne kadar kaldırabildiğini gösterir. Saldırıdan etkilenmedi diye o saldırı adama dokunmamış sayan mantığın diğer güzel şey.

Yara bereyle nefesle olacak şeyler değil bunlar. Ha o yaralar bereler mangada çizildi yorumlanır sanki Red Hawk ve İnjector Shot sanki mangada çizilmedi.

Lawın yaptığı saldırı Red Hawkdan daha üstün duruyor. Wbnin Squardodan yediği saldırının ufak çaplısı denebilir.
Kardeş bana fan lafını senin söylemeye hakkın yok.Özellikle de tartışmanın içinde Dof varsa.Dof'un yöneticilere Wb komutanlarını yediriyordun bir aralar yanlış hatırlamıyorsam.Gözünde Dof'un nasıl bir konumu var bilmiyorum ama peçete olacak ne yazık ki.

Luffy'nin Dof'u yenmesinin ne kadar mantıklı olup olmadığı tartışılır ama konumuzla alakası yok.Red hawk işe yaramadı mı yaramadı işte.Bitti.Law kendi ağzıyla söyledi kalıcı hiçbir hasar bırakmadığını.E peki daha neyini tartışıyorsun bu konunun? Ağzından iki kan geldi diye mi? İş onunla bitiyorsa Bellamy eziği de kan getirdi Luffy'nin ağzından.Ayrıca fark ettiysen ben de Law'ın saldırısını katmadım işin içine,etkili olduğunu biliyorum zaten.

Kardeş bana fan lafını senin söylemeye hakkın yok.Özellikle de tartışmanın içinde Dof varsa. Luffy'nin Dof'u yenmesinin ne kadar mantıklı olup olmadığı tartışılır ama konumuzla alakası yok.Red hawk işe yaramadı mı yaramadı işte.Bitti.Law kendi ağzıyla söyledi kalıcı hiçbir hasar bırakmadığını.E peki daha neyini tartışıyorsun bu konunun? Ağzından iki kan geldi diye mi? İş onunla bitiyorsa Bellamy eziği de kan getirdi Luffy'nin ağzından.Ayrıca fark ettiysen ben de Law'ın saldırısını katmadım işin içine,etkili olduğunu biliyorum zaten.
Benim mangadaki bilgileri yok sayarak Doflamingoyu savunduğum bir mesajımı bile hatırlamıyorum. Sen hatırlıyorsan koy önüme lafımı yedir.

Kalıcı hasar bırakmadı diye yok sayalım o zaman öylemi? Wb ölürken aldığı yaralar sayılıyordu ama mangada gördüğümüz lav yaraları ve Squardonun kılıcının yarası(bu da olmayabilir)hariç kalıcı olarak hasar veren bir şey görünmüyor ama Wb 2 magma yumruğuna öldü diyen görmedim ben.

Eğer Doflamingonun eşit şartlarda bu dövüşe başladığını düşünüyorsan üstüne bir de Luffynin aldığı saldırıları Red Hawktan önde tutuyorsan fan dememe alınma.

Şu anda Law'ın bilinci kapalı sanırsam ama bu problem mi, değil tabi ki. Çünkü ortamda dikiş nakışçı cüce ile iyileştiren ağlak prenses var. Birisi dikecek, diğeri iyileştirecek işte. Sonra da Law kalkıp Dof'a Vergo muamelesi yapacak. Malum Vergo ile karşılaşmasında da eziliyordu, Smoker gitti kendini feda etti kalbini aldı Law Vergo'ya tek attı. Şimdi Law'ın önündeki engel ise kolunun olmaması. O zamanlar baygın yatan Law için Vergo'yu Smoker tutmuştu, şimdi de baygın yatan Law için Dof'u Luffy tutacak işte, aynı senaryo.
haklısın başkan bekleyip görecez oda-san napıcak :)

Benim mangadaki bilgileri yok sayarak Doflamingoyu savunduğum bir mesajımı bile hatırlamıyorum. Sen hatırlıyorsan koy önüme lafımı yedir.

Kalıcı hasar bırakmadı diye yok sayalım o zaman öylemi? Wb ölürken aldığı yaralar sayılıyordu ama mangada gördüğümüz lav yaraları ve Squardonun kılıcının yarası(bu da olmayabilir) kalıcı olarak hasar veren bir şey görünmüyor ama Wb 2 magma yumruğuna öldü diyen görmedim ben.

Eğer Doflamingonun eşit şartlarda bu dövüşe başladığını düşünüyorsan üstüne bir de Luffynin aldığı saldırıları Red Hawktan önde tutuyorsan fan diyebilirim.
Valla hatırlamıyorsan yapacak bir şey yok.Tutup da sana laf sokmak için eski mesajlarını araştıracak halim de yok.Diğer söylediklerine de söyleyecek bir şeyim yok,tamam. Fan oğlu fanım ben,söz konusu Luffy oldu mu mantık falan tanımam yani. :)

Roronoa Zoro

Bence doffy, lawın kollarını ve bacaklarını kesti öyle malak gibi yatıyor law görün bak.

Valla hatırlamıyorsan yapacak bir şey yok.Tutup da sana laf sokmak için eski mesajlarını araştıracak halim de yok.Diğer söylediklerine de söyleyecek bir şeyim yok,tamam. Fan oğlu fanım ben,söz konusu Luffy oldu mu mantık falan tanımam yani. :)
Kendini yorma zaten. Ben senin gibi mantığı hiçe sayıp savunmuyorum. Mangada olan neyse o. İşte asıl güzel olan bu. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık