Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
son iki bölüm drossrosa'nın en güzel bölümlerindendi. luffy sadece kolunu g2 moduna mı geçirdi? yoksa kızıl şahin miydi? buhardan biraz farklı geldi bana kolundan çıkan.yada ben öyle görmek istedim.:) mihawk kılıcıyla hep hakilimi takılıyormuş yoksa belirli bi zaman sonra kılıç kendi kendine mi kararmış? keşke hep böyle bol bol konu çıkarabileceğimiz bölümler olsa. böyle güzel bir bölümden sonra ara verilmesi çok kötü oldu. böyle devam etmesi dileğiyle.
Kılıcın rengi öyle :)

son iki bölüm drossrosa'nın en güzel bölümlerindendi. luffy sadece kolunu g2 moduna mı geçirdi? yoksa kızıl şahin miydi? buhardan biraz farklı geldi bana kolundan çıkan.yada ben öyle görmek istedim.:) mihawk kılıcıyla hep hakilimi takılıyormuş yoksa belirli bi zaman sonra kılıç kendi kendine mi kararmış? keşke hep böyle bol bol konu çıkarabileceğimiz bölümler olsa. böyle güzel bir bölümden sonra ara verilmesi çok kötü oldu. böyle devam etmesi dileğiyle.
Tashigi Marineford'da kılıcı görür görmez tanıyıp dünyada toplam 12 tane olduğunu söylemişti. Bence kılıcın normal hali siyah.

Sabo, Koala'nın bahsettiği kişilerle oyalanacak. Hatta Kaido' nun astı iseler Fuji bile olaya müdahil olabilir.Ama Dof vs Luffy olucak kaçarı ypk. Bu arada Fof Luffy' e büyük ihtimal hakisinden dolayı canavar diyor.:)
peki nasıl anlıyorlar luffynin hakisinin bu kadar yoğun olduğunu? Zoro da önceki mangalarda Elizabello ile konuşurken Luffyi övmüştü yoksa reylinin dediği gibi K.haki ile anlaşılabilir böyle şeyler o zaman zoronunn k.haki de sağlam anlamına geliyor yanılıyormuyum.

Dof'un canavar demesinin sebebi Luffy'nin farklı bir modu oldugu için olabilir.En son sahnede onun için vahşi bir uyanış olcak diyor burdan anladıgım Luffy kendini kaybedecegi bir moda girebilir.Doflamingo D. konusuna falan baya hakim bakalım Luffy hakkında kendisinin bile bilmedigi bir bir şey biliyor olabilir Doflamingo.
heyecanlanmama sebep oluyor böyle şeyler :)

bence daha iyi oldu çünkü önümüzde ki hafta manga olsaydı sonraki hafta yine ara verecekti ama aranın bu hafta olması en azından diğer manganın en az 3 sayı ardarda verilmesi anlamına geliyor bence.

Roronoa Zoro

Cp-0 üçlüsünün olma ihtimali %98.7.

Akainu fazlasıyla alakasız. O yüzden ada dışından gelecek olan güçleri bir eleyelim. Kaido'nun astını Koala nerden bilsin ? Hadi bildi, kafes nasıl yerinde hala ? Ee hadi yerinde, zaten bir arc sonrası Wano. Ne diye şimdi adamını yollasın ? Hadi yolladı adada olanlardan nasıl haberi var o kafes varken ? Yani o da imkansız.

BB ya da tayfası da alakasız. BB zaten Burgess'ı yollamış adaya temsilci olarak. Amaç da mera merayı almaktı zaten. 1 meyveye 1 adam yolladı haliyle. Bu da ihtimal dışı.

Tek seçenek Cp-0. Hem bu örgütü bilmeyen yok. İlgi alanına girmediği halde Law bile biliyor. Robin biliyor. Robin biliyorsa Sabo ve Koala haydi haydi biliyordur. Koala'nın tırsmasının sebebi de bu örgütü tanımasıyla bağlantılanır. Zaten direkt Sabo'ya bağlanması ne kadar Yusuf Yusuf ettiğinin bir göstergesi. O adamların ne pok olduğunu baya iyi biliyor demektir :D

Öte yandan Robin bunlardan saklanıyor. Law, bu adamlar ortaya çıktığında iyi şeyler olmaz diyor. Ee bir marifetlerini görmedik bu zamana kadar adamların. Şimdi sırası geldi sanırım. Yoksa mangaka bu lafları boşuna mı söyletmiş oldu ? (Zannetmem) Yalnız bu adamların lideri bir Mingo kadar vardır. Hadi Sabo onu halletti diyelim, öteki azmanlar ne olacak ? Orda bir aksiyon tertip ediyor sanırım mangaka ama öyle bir yerde bıraktı ki adi adam... Hem Law'ın durumunu muallakta bıraktı hem de Koala'ya Yusuf çektirdi. Merak tavan yaptı.

Olası bir Cp-0 dövüşünde kimler olur diye düşünüyorum.

Kyros'u geç ; yaralı. Robin'i geç ; öperler. Chinjao, Orlumbus, Elizabello falan bunları geç. Bunların hepsini öper o adamlar. Sai olabilir güç olarak. Ama gidip de hükumet ajanlarıyla Sai'yi neden karşı karşıya getirsin ? Alakasız. O yüzden bunu da geç. Franky ; bayılmış adam yatıyor ; geç. Usopp.......................... Geç :D

Geriye Cavendish kalıyor. O da uyuyor ama her an her şeyi yapabilir o psikolojik deli.

Zoro kalıyor. Ama onun konumu da saraya uzak şuan. Öte yandan Trebo da hala ayakta. Luffy Law'ı gördükten sonra ya Trebol'e tek atacak ya da Cavendish oraya da gelebilir. Her iki durumda da Sabo Cp-0 üçlüsüne karşı 1 kişi eksik mücadele eder bu durumda. Tabi Cp-0 üçlüsünün hepsi mi orda yoksa biri mi o belli değil. Fakat 3 kişilerse Sabo o kadar kötü şöhretli adamların içinden tek başına çıkamaz.

Tabi Trebo'nun sağ kalması ve Mingo'yu olay yerinden uzaklaştırması gibi bir durum da var ki bu ihtimal beni en çok rahatsız eden şey. Mingo defteri burda kapanmazsa ağır söverim.

Neticede o kadar yazdık ama hiç bi pok belli olmadı :) Görüş alanı çok az. Diğer bölüme kadar sisleri dağıtmasını beklicez mangakanın.

Edit : Ya da Burgess'tır o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık