Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cp0 Dof gibi bir adamın yenilmesini istemez.Luffy'i devre dışı bırakmaya gidiyorlar galiba.Cp0 cıkmasını bekliyorum bende.

Cp0 vs Sabo,Koala,Cavendish

Ya da Cp0 vs Sabo,Koala - Trebol vs Cavendish olacak bence.Law tek kolla Trebolu alacak derken Dof adamı öldürdüm diyor.Trebol - Law kapışması yattı.Luffy sinirle Trebol'e tek atabilir ama Trebol'un böyle harcanağını sanmıyorum.En makul kişi Cavendish.Hazır hiç gözükmüyorken bir anda Trebol'u almak için ortaya çıkabilir.
Sende Cavendish itabarını geri kazansın diye baya debelendin takdir ettim vallahi :/

Zaten Cavendish assolistim diyor başından beri, sonlara doğru sahneye çıkar. Malum gazetelerede çıkmak ve millet onu konuşsun falanda istiyor:D

Luffy:Bellamy dur lütfen
Bellamy: durmam ben Dof'un sadık köpeğiyim
Luffy: bellamy dur dedim
Bellamy:alsana yumruk
Luffy:Ahh bellamy biz arkadaşız, yüzüme vurma
Bellamy: Dofun adamıyım diyorum sana
Luffy: bellamy dursana ya
Bellamy:al sana bir yumruk daha
Luffy: ya bellamy arkadaşız biz
Bellamy: lan anlamıyor musun Dof öl dese ölürüm
Luffy: ah bellamy durur musun artık

Sonra yumruk ve nakavt.Adam anlamıyor indirsene direk ilk başta aşşağı boşuna dayak yeyip vakit harcıyorsun.

Law ölse suçlusu Luffy'dir.
Law ölse çok güzel olur.

Sabo gidip Trebol'u yarım veya tek sayfada indirir. Sonra Cp 0 gelir Sabo ile konuşurlarken Koala gelir sonra da Cavendish orası kapanır öylelikle. Ama Zoro boşta kalıyor adam daha ter attı sadece. Zoro'da Burgess ile kapışsa çok iyi olur.

Sabo gidip Trebol'u yarım veya tek sayfada indirir. Sonra Cp 0 gelir Sabo ile konuşurlarken Koala gelir sonra da Cavendish orası kapanır öylelikle. Ama Zoro boşta kalıyor adam daha ter attı sadece. Zoro'da Burgess ile kapışsa çok iyi olur.
Sabo'nun kapıştıgı grupla Koala'nın başa cıkamaması gerek.
Cp-0,Burgess,Trebol karşılarında Zoro,Sabo,Franky,Robin,Usopp böyle bir karşılaşma olabilir arc uzarsa.

Sabo'da kolezyumdan çıkan esirlere yardım ediyormuş ulan o esirler senin kellenin peşinde değilmiydi ne saçma?

İyi, güzel bölümdü. Cüce prenses büyük ihtimal Dof'u yenen ama ölmek üzere olan Luffy'i yada ölüp kaldığı belli olmayan Law'ı iyileştirir. Bu adanın macerasıda böyle biter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık