Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda çıldırmış olmadı son iki haftada bütün ayların toplamından daha hızlı ilerledi aman maşallah nazar değmesin son bölümler.çok iyi

Vakti zamanında Zoro'da haki olduğunu öğrenince Mihawk sayesinde öğrendi dediğimiz de '' ya ne saçma mantık ivankovda haki mi var sanjiye öğretti '' diyenler okusun bölümü.

Vakti zamanında Zoro'da haki olduğunu öğrenince Mihawk sayesinde öğrendi dediğimiz de '' ya ne saçma mantık ivankovda haki mi var sanjiye öğretti '' diyenler okusun bölümü.
O zamana kadar içki yok lafından sonra kral haki de öğretebilirdin zoroya. Çıkartırdı bir yerinden.

:ehe:

Luffy bellamyden dayak yiyor diye kimse birşey demedi,luffynin kokasını nasıl aşar diye tepki verildi.Mangaka bildiğin lawa saklattı prensesin iyileştirme yeteneğini.sabo saraya doğru gidiyor bakalım o kimle kapışacak.trebol desen az gelir saboya, tek atar geçer sabo.acaba CP0 mı karşısına çıkacak.Devrimci komutan vs hükümet ajanları güzel olurdu :cool:

Luffy bellamyden dayak yiyor diye kimse birşey demedi,luffynin kokasını nasıl aşar diye tepki verildi.Mangaka bildiğin lawa saklattı prensesin iyileştirme yeteneğini.sabo saraya doğru gidiyor bakalım o kimle kapışacak.trebol desen az gelir saboya tek atar geçer sabo.acaba CP0 mı karşısına çıkacak.Devrimci komutan vs hükümet ajanları güzel olurdu :cool:
Bu kısım ilgimi çekti :D

Luffy zaten delirdi Lawıda görür aklını kaybeder. Sonrada seri biter artık.

Luffy temsili;

Gücü ölü diriltebiliyor mu?
Fabrikayı bile eski haline getirebiliyorsa muhtemelen Bleach'teki Orihime'nin gücüne benzer bir yeteneği vardır. Yani zamanı büküp geri sarma gibi bir şey.
Yapar mı yapar, beklerim. Ama benim tahminim Law'un hiç ölmeyeceği ve ağır yaralıyken kurtarılacağı yönünde.

Luffy bellamyden dayak yiyor diye kimse birşey demedi,luffynin kokasını nasıl aşar diye tepki verildi.Mangaka bildiğin lawa saklattı prensesin iyileştirme yeteneğini.sabo saraya doğru gidiyor bakalım o kimle kapışacak.trebol desen az gelir saboya tek atar geçer sabo.acaba CP0 mı karşısına çıkacak.Devrimci komutan vs hükümet ajanları güzel olurdu :cool:
Cp 0'ı çıkarır mı bilmem. Duyuruyu yaptıktan sonra adadan gitmiş bile olabilirler. Ayrıca dövüşlerin bitiş hızını baz aldığımızda Trebol'un karşısına Sabo'nun çıkması olası bir durum. 1 Bölümde onuda bitirip aradan çıkarır. (Edit: Yarım bölüm bile sürebilir.)

La bu çıkışı ben yapacaktım :/ Bölüm benim için çok iyiydi çünkü vsnin önündeki bütün engeller gitti onun dışında Bellamy'e derdini seveyim diyorum ve olmaz Law ölmezde hani olur da ölürse bir de bunun üstüne Luffy Dof'u babasına kavuşturursa Oda çılgın atar çok fena şeyler olur abi beklemedeyiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık