Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 779: Son Karşılaşma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawhk'ın hakisini tartışmam bile hakinin kralı var en az bi amiralin ki kadar var.. Buggy'nin meyvesi anti kılıç sadece olay bu.

Dofu amiral seviyesi görenlerle bu Mihawkı kötüleyenler hep aynı kişiler böyle yaparak marjinal mi olmaya çalışıyorlar anlamadım.

Law resmen paspas oldu. Dof'ta Luffy ile ortaklaşa dalmalarına rağmen ciddi bir sorun yok gibi. Şimdi Luffy'nin tek başına Dof'u paketlemesi bana saçma geliyor yahu. Sabo devreye girer belki. Law çöp değildir herhalde o kadar. :/ Hiç olmasa Dof'a sağlam bir zarar verip "ölseydi"

Tüm olaylar aradan çıktı şimdi olay asıl vslerde. Yalnız Luffy'i Dofu bir güzel pataklamazsa. Hele birde Law ölüyse orada öldürsün bence şu Dofu. Bence Luffy Dofi ile şavaşırsa herhangibir uzuvunu kaybedecek. Ayrıca savaşları sırasında bobl bol flashback göreceğiz gibi hissediyorum. İnşallah en fazla 2 veya 3 bölüme göstersin. Ayrıca Big Mom tayfadan birini işkenceyele öldürse hikaye bence acayip güzelleşir.
Buggy haki ile kesilmez bence. Benim oturttuğum haki mantığı yoksa bir yerden açık veriyor. Ayrıca Bu Karasakal aptal mı sadece şeytan meyvelerini iptal eden gücü arıyor. Haki kasardı o zaman demek ki haki kassan bile sağlam meyvelilerin meyvelerini iptal edememe gibi özelliğin var. O yüzden adam direk bu meyvenin peşinde. Yoksa sırf kurouzu tekniği için bu meyvenin peşinde yıllardır koşması çok saçma.

Niye gaza gelindi la Tashigi'de hakiyi gören adamlar gidip de Mihawk'ta haki yok demez ki. Eskiden haki az bulunan bir şey olarak görüldüğü için öyle sanmış olanlar olabilir ama PH arctan sonra bu düşüncelere pek rastlamadım ben.

Roronoa Zoro

Haki'den bahsetmek için hakin olması gerekmez, Bbear'da hakiden bahsediyordu...
Mihavkta haki yoktur!!!

Niye gaza gelindi la Tashigi'de hakiyi gören adamlar gidip de Mihawk'ta haki yok demez ki. Eskiden haki az bulunan bir şey olarak görüldüğü için öyle sanmış olanlar olabilir ama PH arctan sonra bu düşüncelere pek rastlamadım ben.
Haki'den bahsetmek için hakin olması gerekmez, Bbear'da hakiden bahsediyordu...
Mihavkta haki yoktur!!!
En azından üstteki arkadaşlar gibi kıvırmıyorsun tebrik ediyorum seni wtf!

Zoro, Buggy'i kesse Buggy bölünür gene. Bölünmezse mangaka bunu açıklayamaz. Luffy hakiye maruz kaldığında hala lastik adamsa Buggy de hala bölünen adamdır.

O zaman meyve çok güçlü olur diyen olmuş olsun? Mangaka kesişlere karşı tasarlamıştır meyveyi. Veya elmas. Jozu'nun vücudu elmas değilse, yaptığı şey üstünü elmasla kaplamaksa bu adam direk antisidir kılıç ustalarının. Hayır adam onun da üstüne haki ekleyip sertliği artırıyor :D Nasıl ki kesti mi bölen, galibiyet için tek kesişi yeten, ölümsüzlük veren, tek dokunuşla galibiyet getiren, hatta yendiği kişiyi unutturarak bir nevi dünyadan silen meyve var, nasıl ki yaraları anında iyileştiren meyve var aynı hesap işte. O kadar güçlü meyveleri yutup Buggy'e şaşırmak ilginç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık