Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana biri açıklasın ,gördüğümden beri kafam garışıyor "Bu Dellinger gıız mı erkek mi lan" :bilmem:

İdeoyu yenince kalıbından utan diye tükürdüm.Sai iile denkk dövüşüyorddu fakat ben yenilmesini balık insan formuna girmesine bağlıyorum Delly'nin.

Bana biri açıklasın ,gördüğümden beri kafam garışıyor "Bu Dellinger gıız mı erkek mi lan" :bilmem:

İdeoyu yenince kalıbından utan diye tükürdüm.Sai iile denkk dövüşüyorddu fakat ben yenilmesini balık insan formuna girmesine bağlıyorum Delly'nin.
Erkek, fakat Jora' bunu küçüklükten beri böyle yetiştirmiş.

Odanın bitmek tükenmek bilmeyen Travesti okama fantezisinin son ürünü. Balıkadamlarıda çok seviyor ayrıca , bu karakterde ikisini birleştirmiş. Belki şu devlerin adasında okama bir dev bile görebiliriz :S ıyy ne pis.

bhdr

Güzel bölüm olmuş beğendim.

Barto tayfaya gelebilir ama Cavendiş zor gelir. Cavendiş yüksek egolu kendi başına takılacak bir tip ancak müttefik olur. Luffy 'nin onu ölümden falan kurtarması lazım, ancak belki o zaman gelir.

Ben esas tayfanın geri kalanını merak ediyorum. Oda, Dof Luffy kavgası bitene kadar göstermeyecek galiba onları.

Dellinger orjinal bi karakter ama,diğer okamalar benide irrite ediyoda.Bu seferki okama karakteri sırf vahşi tasarlamış.

Alpamis

Güzel bölüm olmuş beğendim.

Barto tayfaya gelebilir ama Cavendiş zor gelir. Cavendiş yüksek egolu kendi başına takılacak bir tip ancak müttefik olur. Luffy 'nin onu ölümden falan kurtarması lazım, ancak belki o zaman gelir.

Ben esas tayfanın geri kalanını merak ediyorum. Oda, Dof Luffy kavgası bitene kadar göstermeyecek galiba onları.
Ölümden daha beter olan bir durumdan kurtardı adamı daha ne yapacak.

Manyak herif ya!!! genç kız sanıyordum amma göğsü nerde o zaman diyordum.:of:
Okama dev de çıkar valla şaşırmam hiçde.:oleyo2:

Son 3 sayıda kapağa ismini veren karakterlerden herhangi birinin tayfaya gelme ihtimali yok. Bu kişiler bizim müttefiklerimiz olacaktır. Yani karnıbahariş'in tayfaya gelme durumu yok yani.
İleriki müttefikler, elbaf, happo ve güzel korsanlar oldu şimdilik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık