Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Burdaki croco dediğin crocodile mı? altı çizili yerde ne demek istedin anlamadım caribou ile crocodile karşılaştılarmı karşılaştılar ise ben kaçırmısım . Birde crocodile nasıl hikayeye dahil oluyor ? kafamda bir çok soru işareti oluştu :)
Pekoms, Caribouyu yedikten sonra dediki ' Şu logia türleri yumruk yiyene kadar kendilerini yenilmez sanarlar ' , ardından Tamago ' Neyseki acemi olduğundan zorlanmadın ' dedi, bende Caribou ya 5 basacak olan Croco ile 2 y sonra bir adada vs atacaklarını düşündüm oraya gönderme var gibi

Logia denilince..

Unknown

Bir iki forum okudum robin kyrosa bacak yardımı yapabilirmiş ama ne kadar doğru bilmiyorum.
Yapar da ne kadar etkili olur orası apayrı bir konu. :/ Eklediği bacakta sonuçta yine Robin in kontrolünde kalıcak.

Ben konu sulandırılmadığı sürece tane tane işlemesinden yanayım. Böyle güzel işlenen bir arca çabucak bitirilen dövüşler yakışmıyor. Oda yine editörlerinin gazabına uğradı bence.
Aynen benim bu arc ta şikayet edebileceğim tek şey Franky nin yanındaki süpürgeli hatundur. Filler karakter gibi birşeydi. Alakasızca ortaya çıktı.

15inde çıkacak dendi hala neden dert edip yakınıyorsunuz? Az sabredin. Bölüm çıkmadan birkaç saat önce çıktığı oldu. Çıkacaktır elbet.

ooho siz franky vs senor uzamasın diyorsunuz ben o dövüşün en eğlencelisi olacağını düşünüyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık