Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Dellinger tehlikeli çocuk , önce Bellamyi, sonra Suleymanı daha sonra BlueGilly'i en son İdeo'u zorlanmadan yamulttu , ama en sonunda teke gitti.Bide sadist bir tipti.Yaptıklarına bakar mısın:

Bu sahnede ise havası söndü.
Bence Dellinger mevkisine göre haddinden güçlü.Daha sayının türkçesini okumadım ama yaptıklarının Lao G'nin yaptıklarından pek farkı yok.

Adam önüne geleni indirdi.Zoronun tekme atmasına bakmayın gayet güçlü.

Zaten ya Dellinger çok güçlü yada İdeo çok ezik.Yada mangaka güç dengesinde kayışı iyice kopardı. :D
Saiyle denk dövüşen adam şimdi bilincini kaybediyor.Öbürü ise gizli teknik ortaya çıkarıyor.
Gerçi haftaya seri patlayan yumruklar atar Gladius'u alır ya neyse... :D

Bence Dellinger mevkisine göre haddinden güçlü.Daha sayının türkçesini okumadım ama yaptıklarının Lao G'nin yaptıklarından pek farkı yok.

Adam önüne geleni indirdi.Zoronun tekme atmasına bakmayın gayet güçlü.

Zaten ya Dellinger çok güçlü yada İdeo çok ezik.Yada mangaka güç dengesinde kayışı iyice kopardı. :D
Saiyle denk dövüşen adam şimdi bilincini kaybediyor.Öbürü ise gizli teknik ortaya çıkarıyor.
Gerçi haftaya seri patlayan yumruklar atar Gladius'u alır ya neyse... :D
Dellinger güçlü , BlueGilly'i bile tekme ile pestil etmiş velet.Ama Sai karşısında bence Lao G'den farkı kalmazdı , çünkü Sai bayağı güçlü.

Yalnız çocuk 16 yaşında arenanın yarısına ayar vermiş .

Daha önce duymuş yahut posterini görmüştür. Happo donanmasını da daha önce duymuş mesela. İlla altında bir şey aramaya gerek yok. :)
Zaten Cavendish 3 yıl önce Yeni Dünya'da şöhretine şöhret katarken bunlar daha East Blue'da korsancılık oynuyordu.Kendiside diyor çok ünlüydüm,heryerde benim fotoğraflarım çıkardı.Zoro'da sabah gazetesini okurken görmüştür kesin.:D

Dellinger güçlü , BlueGilly'i bile tekme ile pestil etmiş velet.Ama Sai karşısında bence Lao G'den farkı kalmazdı , çünkü Sai bayağı güçlü.
O kadar abartılması fazla zaten.Bartolomeo ve Cavendish gibi arena temizleyen adamlarla aşık atamaz da diğerlerine gücü gayet yetti işte.Aslında Lao G. de baya güçlü ama Dellinger'ın mevkisinde olan diğerleri çapsız.Baby 5,Machvise gibi akranları bu kadar iş yapmadı.Machvise daha üstte üstelik.O yüzden hakkını yememek lazım.

Benim Gladius ile Senordan umudum var ama bakalım.Biri luffye dayanan adam diğeri de Frankyden hasar alıp duran bir adam.İkisi de dayanıklı.

Dellinger dediğimiz eleman yarı insan-yarı kavga balığı. Ortalama bir insandan daha güçlü olması normal. Bir de bebekliğinden beridir yetiştirilmiş.

Diamante pelerinim çelikten demiş. Bu Kyros çeliği kesemiyor mi demek oluyor? :D

Bir de Diamante kendi bedenini çelik kadar sağlam yapamaz mı? Ne diye pelerinle uğraşıyor?

Diamante pelerinim çelikten demiş. Bu Kyros çeliği kesemiyor mu demek oluyor? :D

Bir de Diamante kendi bedenini çelik kadar sağlam yapamaz mı? Ne diye pelerinle uğraşıyor?
Benim hatırladığım diamante bayrak (şeytan meyvesi) adam o yüzden pelerinini çelikten yapılmış olsa bile bayrak gibi dalgalandırabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık