Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cavendish 3 yıl önce 280 milyon ödüle sahip birisi ve bu ödülü sivil katlederek yahut meyvesi sayesinde yahut Hakuba sayesinde almamış. Yani daha Luffy East Blue'da iken bu adam 280 milyon ile NW'ye girmiş. Zoro değil, üstüne Sanji'yi koysan yine Cavendish daha güçlüdür. Ki Hakuba formunda en az ikiye katlıyor gücünü. :)
Hocam geçmişine bakınca bende öyle düşünüyorum aslında ama bu arc'a bakınca hiç öyle gösterilmedi bu adam.Benim düşüncemde Zoro ve Sanji'den güçlü olduğu düşüncesinde ama bu arc gücü kısıtlanmış duruyor ya da Oda bu adamı Zoro-Sanji seviyesinde görmüyor.Trebol gibi bir rakip varken Glaidus,Dellinger ile uğraşmamalı bu adam.

Umarım bir dahaki sayı Hakuba uykuya dalmaz ve birazcık daha izleriz kendisini.Çok beklentiye girmiştim bir dahaki Hakuba sahnesinde.Aslında hoşuma da gitti bu sahne ama bu kadar kısa sürerse çok üzülürüm :(

Hocam geçmişine bakınca bende öyle düşünüyorum aslında ama bu arc'a bakınca hiç öyle gösterilmedi bu adam.Benim düşüncemde Zoro ve Sanji'den güçlü olduğu düşüncesinde ama bu arc gücü kısıtlanmış duruyor ya da Oda bu adamı Zoro-Sanji seviyesinde görmüyor.Trebol gibi bir rakip varken Glaidus,Dellinger ile uğraşmamalı bu adam.

Umarım bir dahaki sayı Hakuba uykuya dalmaz ve birazcık daha izleriz kendisini.Çok beklentiye girmiştim bir dahaki Hakuba sahnesinde.Aslında hoşuma da gitti bu sahne ama bu kadar kısa sürerse çok üzülürüm :(
Sadece ön plana çıkmaması gerekiyordu. Marineford savaşında ki Doflamingo gibi geliyor bana Cavendish. Potansiyelini o kalabalıkta göstermesi gerekmiyorsa Oda ön plana çıkartmamıştır en fazla.

Linlin olarak düşünme , Shanks olarak düşün. Sence meydan okuyamaz mı Shanks tayfası ile beraber?
Yonkoular arasında birlik beraberlik diye birşey yok.Farzedelim ki öyle olsa bile Shanks henüz Luffy ile karşılazmaz.Ki o da olsun o zaman yapacak bişey yok Dressrosada final battle olur Kaido peşlerinden sonra süpernovalar falan :)

Roronoa Zoro

Aynen hocam. Ne hakubaymış arkadaş ya. Bana göre zoro hakuba bile olsa önde şu anda. Yahu biri bir şey yapınca ne kadar abartmayı seviyoruz. Daha zoro bir şey yapmadı. Ha yapamadı diyeceksiniz de cavendish de olsa picaya karşı daha fazlasını yapamazdı bence. Yanlış anlaşılmasın zoro fanı falan değilim ancak bana göre sıralama şuanda böyle Luffy>law>zoro>cavendish. Luffy dofu indirince luffy ve 2. kaptanın gücü daha net anlaşılacak diye düşünüyorum.

Adam düşüncesinde Zoro'yu savunduğu için '' aman ha sakın yanlış anlamayın, Zoro fanı değilim '' çekiyor. Nasıl bir haldeyse artık forum.

Hakuba formu güçlü gerçekten, çok da hızlı. Ama Cavendish bu gücü kontrol edemiyor bir kere. Hakuba kendi psikopatlığına göre kesiyor biçiyor. Koshiro dono'nun dediği gibi, ''güçlü kılıç, kesmek istediği şeyi kesen kılıçtır. Bana göre dokunduğu her şeye zarar veren kılıç, hiç de kılıç değildir.'' Adam söylemiş beyler.

Hakuba'nın olayı da budur işte. Önüne geleni kasap gibi doğrayan bir adamla kontrollü bir adam karşılaştırmasını yapmak doğru değildir. Karşılaştırmayı yaptın hadi, güç manasında değer biçmek 2 kere doğru değildir. Hakuba güçlü, onu zaten kabul ediyorum ama kontrol yok adamda. Bizimkiler iki sene ne diye çalıştılar ? Güçlerini daha profesyonelce kontrol edebilsinler ve geliştirebilsinler diye. Luffy'nin kral hakiye sahip olup onu kontrol edememesi gibi bir şey Hakuba'nın durumu. O yüzden istediği kadar ıkınsın, bir Zoro edemez. Haa kontrol edebiliyordur, o zaman karşılaştırılır.

EDİT: Ödül, bir ölçüde gücü yansıtan bir şeydir ama güvenilir bir kıstas değildir. Zoro ve Sanji, kendisinden yüksek ödüle sahip çuvalla adamı tekleyebilir ama ödül ??? Dediğim gibi, güvenilir bir kıstas olmadığından karşılaştırma yapmak için sağlam bir argüman değil.

@Elixir

Benimki sadece bir düşünce. Ona da Zoro'nun iki bölümdür kurduğu cümlelere dayandırdım. Olur mu bilinmez. Bana göre de düşük bir olasılık ama olabilme ihtimali de yok değil. Bir arkadaş yazmış, Bigmom Ceasar'ın şekerlerinin peşinde diye.. Mantıklı geldi işin açıkçası. Şeker için ada yıkar bu karı. Belli olmaz bunun işlerine, yonkou bu :)

Kyros çok ama çok güçlü bir adammış. Dalgalanan zeminde, tek bacağına rağmen Diamante ile kapışabiliyor. Üstelik rakibi sürekli kızını hedef alıyor. Adam bir de onu korumaya çalışıyor. Oyuncakken de bir kamyon dayak yemişti bir de. Meyvesi bile yokken böyle bir güç, muazzam gerçekten.

Hakuba'nın namı Sabo'nun bile aklında kalmış. Bu form net şekilde harcar Zoro'yu. Gözlem hakisi dandik zaten, baş edemez o hızla.

Kyros çok ama çok güçlü bir adammış. Dalgalanan zeminde, tek bacağına rağmen Diamante ile kapışabiliyor. Üstelik rakibi sürekli kızını hedef alıyor. Adam bir de onu korumaya çalışıyor. Oyuncakken de bir kamyon dayak yemişti bir de. Meyvesi bile yokken böyle bir güç, muazzam gerçekten.
Hızla giden kılıcın önüne tek bacakla atlayıp nasıl durdurdu,durdum düşündüm bulamadım.

Kyros tahmin ettiğim gibi Zoro'ya yakın güçte,Karnıbahariş içinse artık balon demiyorum ama abartılacak bir durumda yok kendi adıma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık