Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 772: Kavundish ve Romeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adım Bayram değil 1.

Senin iq'nu da merak ediyorum başkalarına bok atmandan bu 2.

Zoro güçlü diye bi şey yazmadım kendi kafandan kurguladığın şeyleri başkaları dermişçesine boş yazılar yazma bu da 3.
1. Adın Bayram değilse neden üstüne alındın?

2. Adın Bayram değilse neden üstüne alındın?

3. '' Zoro 'nun Cavendish'ten daha güçlü olduğunu mu düşünüyorsun? '' diye bir soru sormuşum. Sen ise bana '' Zoro güçlü diye bi şey yazmadım kendi kafandan kurguladığın şeyleri başkaları demişcesine boş yazılar yazma '' diye anlatım bozuklukları ile dolu bir cümle yazmışsın. Benim sorduğum soruya cevap vermeyi bırak , tamamen konuyu başka yönlere çekmişsin. İlginç. Daha güçlü olduğunu düşünmüyorum-düşünüyorum tarzı bir cevap vermen yeterliydi . Herneyse , bir kere daha bir Zoro fanı ile diyaloğa girdiğim için hakettim sanırım bu yazdıklarını.

Roronoa Zoro

Arkadaş bu ne Bigmom'ı küçümsemek ya... Benim kişisel görüşüme göre de en güçsüz yonkou Bigmom'dır. Ama Akainu'dan daha güçlü olduğuna fazlasıyla eminim.

Bu bigmom dediğimiz kadının en azından 4 tane shichibukai seviyesi adamı vardır. Hatta en güçlü adamı , 600.000.000 :beli: üstü bir ödüle sahiptir en az.

Simdi , Sanji kim ? Kid - Apo - Hawkins kim? Jinbei gelse ne olacak? Akainu'nun tek yumruğu bile ölümcül Jinbei için. Bigmom saldırsa yarısı boşa gider.

En iyi ihtimalle , Cavendish - Law - Luffy - Kid - Apo - Hawkins bütün tayfalarıyla saldırırsalar belki bir ihtimal yenebilirler. O bile kesin değil yalnız.

Yonkou bu kadın ya. Yonkou seviyesini kalkıp illa açıklamak mı lazım böyle saçma yorumlar okumamak için? Pekoms en iyi ihtimalle 5. adamıdır Linlin'in. Nasıl bu kadar küçümseyebiliyorsunuz anlamıyorum.

Benim düşüncem senin sallamalarından daha makul bir kere, Mr. Saçma :)

Sen nasıl ''Bigmom'un 4 tane shicbukai seviyesinde adamı vardır, en güçlü adamı 600m ödüllüdür'' şeklinde --sallamalar-- yapabiliyorsan ben de böyle şeyler düşünebilirim. Hiç olmazsa varsayım üzerine konuşmuyorum. Bir denklem meydana getirip bir düşünce ortaya koyuyorum. Düşünceme saçma demen yanlış en başta.

Kid-Hawkins-Apo. Bu adamlar bizimkiler eğitim yaparken yeni dünyada aksiyon peşindeydiler. Hele ki yeni dünyanın nasıl bir yer olduğunu kendi gözleriyle gören ve bir kolundan olan bir Kidd varken acemilik yapacak değiller. Yonkou almaya giderken evlerinden çıkar halde gidecek halleri yok. Hazırlıklıdır adamlar. Kendilerine güvenmeseler yonkou peşine düşerler mi ? Kaldı ki peşine düştükleri yonkounun Bigmom olduğu kabak gibi ortadayken..

Law, Luffy'ye ittifak teklif ettiğinde şanslarının %30 olduğunu söylemişti. Kendi tayfası zaten ortalarda yok. Sadece Mugiwara tayfası ve kendisi %30 oran ediyor. Kidd-Apo-Hawkins ve bu adamların kendi tayfaları daha büyük bir güç bu anlamda.

Kaldı ki bu benim açımdan işin 1 boyutu. İkinci boyutunda ise olayların Dressrosa'ya taşınması var ki, burada şansları daha da artacak. Böyle bir şey gerçekleşirse bizim tarafı bir ele alalım :

- Kidd-Apo-Hawkins-Killer-Zoro-Luffy?-Sanji,Cavendish-Bartolomeo, Ceasar, belki Jinbei.. Olur mu olmaz mı bilinmez, sadece bir düşünce ancak, bu kadar adamın Bigmom'u, sadece gemisindeki adamlarla birlikte, müttefik kuvvetleri yokken yakalaması ve indirmesi hiç de olasılık dışı değil bence.

Aynı şeyleri Shanks ya da Karasakal için söyleseydim, haklı olurdun kesinlikle. Bigmom'u küçümsediğimden değil yazdıklarım.

Shanks kendi başına bir ordu zaten. Tayfasındaki adamlar da şu anki yonkoular arasında belki de en güçlü tayfa. Ki illa ki müttefikleri de olduğunu varsayarsak, yukarıdaki denklemin kesinlikle geçemeyeceği bir güç.

Kaido'nun da kendisi bir canavar olmakla birlikte, tayfasında 500 zoan var adamın. Ona girmek de yemez.

Karasakal desen, ilk inecek yonkou olması ihtimal dahilinde bile olmadığından, diğer unsurları hiç ele almıyorum.

Geriye bir tek Bigmom kalıyor. Bu da onun en güçsüz yonkou olduğunu ilan eder nitelikte bir sonuç. Bana göre de en güçsüz yonkou bir amiralden güçlü olabilir. Ama o kadar adamın da Bigmom'un gemiyi tek yakalamışken almaları olasılık dahilinde düşünülebilecek bir şey.

Arkadaş bu ne Bigmom'ı küçümsemek ya... Benim kişisel görüşüme göre de en güçsüz yonkou Bigmom'dır. Ama Akainu'dan daha güçlü olduğuna fazlasıyla eminim.

Bu bigmom dediğimiz kadının en azından 4 tane shichibukai seviyesi adamı vardır. Hatta en güçlü adamı , 600.000.000 :beli: üstü bir ödüle sahiptir en az.

Simdi , Sanji kim ? Kid - Apo - Hawkins kim? Jinbei gelse ne olacak? Akainu'nun tek yumruğu bile ölümcül Jinbei için. Bigmom saldırsa yarısı boşa gider.

En iyi ihtimalle , Cavendish - Law - Luffy - Kid - Apo - Hawkins bütün tayfalarıyla saldırırsalar belki bir ihtimal yenebilirler. O bile kesin değil yalnız.

Yonkou bu kadın ya. Yonkou seviyesini kalkıp illa açıklamak mı lazım böyle saçma yorumlar okumamak için? Pekoms en iyi ihtimalle 5. adamıdır Linlin'in. Nasıl bu kadar küçümseyebiliyorsunuz anlamıyorum.
Bence de , yonkou olan biri amirallerden güçlüdür Akainu'dan bile.

Genellikle adı Bayram olup düşük iq lu olanlar yada Zoro fanları ile tartışmaya girmiyorum . Yalnız gülmenin sebebini gerçekten anlayamadım. Sen Zoro'nun Cavendish'ten daha güçlü olduğunu mu düşünüyorsun yoksa?
Sana çok klişe olan bir soruyu yöneltmek istiyorum. Kaç yaşındasın sen ?
Yeni sivilceleri çıkmış ergenler gibi bayram ve düşük ıq felan bu ne olm :/ adhashaha allahım ya
kimlerle tartışıyoruz .

Hakuba bu kadarla kalmaz umarım.Bir dahaki Hakuba sahnesinde baya bir şov bekliyordum ama bu çok kısa sürdü.Gladius'ada tek atsa iyiydi.

Hakuba awakens yazmış küçük köşeye Oda.Sanki devamı gelecek gibi duruyor.Hakuba'yı bu kadar yüceltti ve Dellinger'a tek atmakla bırakmaz umarım.

Dellinger'da tam psikopat ya.Bir Senor'a bakıyorum,bir de Dellinger'a.Ne biçim bir tayfa var bu Dof'ta.:D

Benim düşüncem senin sallamalarından daha makul bir kere, Mr. Saçma :)

Sen nasıl ''Bigmom'un 4 tane shicbukai seviyesinde adamı vardır, en güçlü adamı 600m ödüllüdür'' şeklinde --sallamalar-- yapabiliyorsan ben de böyle şeyler düşünebilirim. Hiç olmazsa varsayım üzerine konuşmuyorum. Bir denklem meydana getirip bir düşünce ortaya koyuyorum. Düşünceme saçma demen yanlış en başta.

Kid-Hawkins-Apo. Bu adamlar bizimkiler eğitim yaparken yeni dünyada aksiyon peşindeydiler. Hele ki yeni dünyanın nasıl bir yer olduğunu kendi gözleriyle gören ve bir kolundan olan bir Kidd varken acemilik yapacak değiller. Yonkou almaya giderken evlerinden çıkar halde gidecek halleri yok. Hazırlıklıdır adamlar. Kendilerine güvenmeseler yonkou peşine düşerler mi ? Kaldı ki peşine düştükleri yonkounun Bigmom olduğu kabak gibi ortadayken..

Law, Luffy'ye ittifak teklif ettiğinde şanslarının %30 olduğunu söylemişti. Kendi tayfası zaten ortalarda yok. Sadece Mugiwara tayfası ve kendisi %30 oran ediyor. Kidd-Apo-Hawkins ve bu adamların kendi tayfaları daha büyük bir güç bu anlamda.

Kaldı ki bu benim açımdan bu işin 1 boyutu. İkinci boyutunda ise olayların Dressrosa'ya taşınması var ki, burada şansları daha da artacak. Böyle bir şey gerçekleşirse bizim tarafı bir ele alalım :

- Kidd-Apo-Hawkins-Killer-Zoro-Luffy?-Sanji,Cavendish-Bartolomeo, Ceasar, belki Jinbei.. Olur mu olmaz mı bilinmez, sadece bir düşünce ancak, bu kadar adamın Bigmom'u, sadece gemisindeki adamlarla birlikte, müttefik kuvvetleri yokken yakalaması ve indirmesi hiç de olasılık dışı değil bence.

Aynı şeyleri Shanks ya da Karasakal için söyleseydim, haklı olurdun kesinlikle. Bigmom'u küçümsediğimden değil yazdıklarım.

Shanks kendi başına bir ordu zaten. Tayfasındaki adamlar da şu anki yonkoular arasında belki de en güçlü tayfa. Ki illa ki müttefikleri de olduğunu varsayarsak, yukarıdaki denklemin kesinlikle geçemeyeceği bir güç.

Kaido'nun da kendisi bir canavar olmakla birlikte, tayfasında 500 zoan var adamın. Ona girmek de yemez.

Karasakal desen, ilk inecek yonkou olması ihtimal dahilinde bile olmadığından, diğer unsurları hiç ele almıyorum.

Geriye bir tek Bigmom kalıyor. Bu da onun en güçsüz yonkou olduğunu ilan eder nitelikte bir sonuç. Bana göre de en güçsüz yonkou bir amiralden güçlü olabilir. Ama o kadar adamın da Bigmom'un gemiyi tek yakalamışken alamamaları olasılık dahilinde düşünülebilecek bir şey.
Evet o yazdıklarım varsayımdı sadece ama ben , yazdıklarımı özellikle beklediğimden düşük yazdım. Bu haliyle bile sana abartı gelmiş , anlayamadım orasını.

Yonkoular arasında devasa bir fark olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir fark olsaydı , Kaidou denen gözünü hırs bürümüş yaratık yada bir şeytan meyvesi için arkadaşını , başka bir güç için baba dediği adamı zerre tereddüt etmeden öldüren Teach , elinde bir sürü ada bulunduran Linlin ile mutlaka mücadeleye girerdi.

Linlin bulunduğu konum itibari ile diğer yonkoular için caydırıcı bir güç olmak zorunda. Shanks belki umursamıyor ama bize Yeni Dünya 'da yonkouların birbirleri ile savaştığı , kendi adalarının olduğu söylendi.

Şimdi bu olan bitene bakınca , seninde övdüğün gibi ; Impeldown mahkumlarını tayfası yapmış ve 2 tane çok güçlü şeytan meyvesi olan Teach , elinde en az 500 tane zoan meyvesi kullanıcı adamı olan ve en güçlü canavar olarak söylenen Kaidou , Gol D. Roger tayfasında bulunmuş , devasa bir hakisi olan efsanevi Shanks ile denk bir korsandan bahsediyoruz.

Bu 4 lü en az amiraller kadar birbirine denk olmasa bu denge illa bozulurdu. Birbirine bu kadar denk güçleri olduğuna göre Bigmom için , 4 tane shichibukai seviyesi adamı vardır en az demem abartı mı? Wb tayfasında bir sürü vardı. Kızılsaçlarda da 5 tane vardır gibi duruyor. BB için ise en az 5 tanedir diyebiliriz sanırım. Linlin eğer onlara denk ise , bana bu söylediğim nedense abartı gelmiyor.

En güçlü adamı konusunda ise , Ace 'in ödülü 550.000.000 :beli: idi. Marco ondan çok daha güçlüydü. Aynı şekilde Jozu'da daha güçlü ve tecrübeli idi.

Kızılsaçlarda , Ben Beckman var. Bu adam , Kizaru için bir tehdit olarak gösterildi. Dengi yada üstüdür demek çok yanlış olmaz sanırım. Değeri ne kadardır , onu sizin hayalgücünüze bırakıyorum.

Teach ise Shiryu'ya sahip. Magellan'a denk görülen eski hapishane müdürü. Bu adam da çok güçlü biri. Ona değer biçecek olsak , kendisi hakkında elimizde pek veri olmadığı için dengi olarak görülen Magellan üzerinden gitmek lazım sanırım. Onu da hayal gücünüze bırakalım.

Geriye Kaidou ve Linlin kalıyor. Bu iki karakter de kendi güçleri ve tayfaları sayesinde Yeni Dünya'da bir çok adaya hükmedebilen karakterler.

Ben tahmini olarak Linlin'in en güçlü adamına en az 600.000.000 :beli: ödülü vardır dedim. Bu tabi ki sadece bir tahmin ama bana nedense hiç abartı gelmiyor. Doflamingo için bile güncel bir ödül verilse bu ödüle yakın yada fazla olurdu sanırım.

Herneyse ...

Genellikle adı Bayram olup düşük iq lu olanlar yada Zoro fanları ile tartışmaya girmiyorum . Yalnız gülmenin sebebini gerçekten anlayamadım. Sen Zoro'nun Cavendish'ten daha güçlü olduğunu mu düşünüyorsun yoksa?
Birincisi burada kimsenin IQ'sunu ölçmek senin işin değil kardeş kendini zeki sananlardan sıkıldım şurdaki. İkincisi Zoro'dan 2 gömlek üstün hakuba demişsin ki bana göre de garip bi cümle olmuş. Sözlerimizi iyi seçersek iyi olur herkes herkesin fikrine katılmayabilir.

Birincisi burada kimsenin IQ'sunu ölçmek senin işin değil kardeş kendini zeki sananlardan sıkıldım şurdaki. İkincisi Zoro'dan 2 gömlek üstün hakuba demişsin ki bana göre de garip bi cümle olmuş. Sözlerimizi iyi seçersek iyi olur herkes herkesin fikrine katılmayabilir.
Son cümlene katılıyorum , herkesin fikri farklı olabilir tabi doğal olarak. Ben sadece kendi görüşümü belirtmiştim , elimizde net veriler olmadığı için. Herneyse , iyi akşamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık