Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 771 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law nasıl ikinci oldu la. Sırf D. çıktı diye ve geçmişinde biraz acı çekmiş diye mi bu kadar ilgi gördü acaba. :/

Crocodile ve Marco, hiç gündemde olmamalarına, 4-5 yıldır isimleri bile geçmemesine rağmen baya üst sıralardalar. Valla helal olsun.

Dof'un fanlarının artmasını bekliyordum ama pek değişiklik olmamış galiba. Dof-sama sevilmez mi ya. :/

Bölüm de inşallah uzun olur. Haftaya yine yok. :/

Law nasıl ikinci oldu la. Sırf D. çıktı diye ve geçmişinde biraz acı çekmiş diye mi bu kadar ilgi gördü acaba. :/

Crocodile ve Marco, hiç gündemde olmamalarına, 4-5 yıldır isimleri bile geçmemesine rağmen baya üst sıralardalar. Valla helal olsun.

Dof'un fanlarının artmasını bekliyordum ama pek değişiklik olmamış galiba. Dof-sama sevilmez mi ya. :/

2 yıldır adamın hikayesini okuyoruz normal.
Pardon 3 yıl olmuş.

Daha önceden kaçtı ki şimdi fazla olsun.Bakmak lazım ama 40 - 50 civarı diye hatırlıyorum.Garpa acıdım bu arada.74 ile hakettiğini bulmuş ama aslında hiç listede olmaması gerekirdi. :D

Daha önceden kaçtı ki şimdi fazla olsun.Bakmak lazım ama 40 - 50 civarı diye hatırlıyorum.Garpa acıdım bu arada.74 ile hakettiğini bulmuş ama aslında hiç listede olmaması gerekirdi. :D
Ben yine aynı yerlerdeydi diye hatırlıyorum. Bi bakmak lazım. Onun fanlarının artmaması doğa kanunlarına aykırı. :/

Garp'ı da herkes anlayıp sevemez. Alt sıralarda olması, gözümdeki değerini daha da arttırıyor. :a:

Ben yine aynı yerlerdeydi diye hatırlıyorum. Bi bakmak lazım. Onun fanlarının artmaması doğa kanunlarına aykırı. :/

Garp'ı da herkes anlayıp sevemez. Alt sıralarda olması, gözümdeki değerini daha da arttırıyor. :a:

Herkes biliyor ne mal olduğunu çünkü düşük olmasının sebebi bu.Birde çok sevilen corazonun sırasını görünce iyi güldüm.Sen o kadar ajitasyon yapıp damdan düşer gibi karakter çıkardıktan sonra sevdirmeye çalışırsan en fazla olup olabileceği bu kadar olur.Yanlı bir anlatımla ver duygusalı yeter ki flashback olsun.

Marineford'dan itibaren ele alacaksın Law'ı :)
En güzeli de Bartolomeo'nun ilk onda yer alması :)
Hepimiz Bartolomeoyuz diye boşuna demiyordun işte.:rolleyes:

Crocodile-sama önceki ankette 28. imiş. Bu Oda'ya bir mesajdır, özledik reyizi diyor millet. :a:

Dof 46. sıradaymış, iyi yükselmiş. Ben daha fazla yükseliş bekliyordum.
Marco ise 122. sıradaymış yahu. Ne oldu da coştu böyle reyiz. :a:

Kapak çok iyi olmuş, ilk 10'daki karakterler için güzel bir resim.
Edit: Ace - Sabo göndermesini çok beğendim, elmayı fırlatıyor Sabo'da yakalıyor, şeytan meyvesine iyi gönderme olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık