Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 771: Happo Donanması Lideri Sai

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Animede gerçekleşmemiş olayların ya da gösterilmeyen kişilerin avatarını kullanmak yasak kardeşim.

Zoro'ya kral haki erken diyorsunuz ama bir yandan da gözün açılmasını bekliyorsunuz :) Gözü bekleme boşuna. En az 6-7 yıl ümidim yok o gözden. Mangaka da insanların ümitlerinin bittiği ya da çok az kaldığı bir anda açacak o gözü. Önce kral haki.. Erken de değil, neden erken ?
Sanji de ışık yok be bu alanda, ondandır
ve,
evet, göbekleri bağlı sende biliyorsun. ve de Zoro da açıkçası şık yok şu Ray baba örneği olmasa bu konuyu tartışmaya gerek yokta ray bende az olsa acaba dedirtiyor ama Zoro da hiç ışık yok ve Mihawkta çıkarsa kesin Zoro da da çıkacak ama bence onda da yok. Birde Zoro üper güçlü olması için H. hakiye gerek yok zaten bakınız amiraller veya Marco.

Hem Zoro da niye haki çıksın da çıksın istiyorsun? çıkmasa olmaz mı?:D

Roronoa Zoro

Sanji de ışık yok be bu alanda, ondandır
ve,
evet, göbekleri bağlı sende biliyorsun. ve de Zoro da açıkçası şık yok şu Ray baba örneği olmasa bu konuyu tartışmaya gerek yokta ray bende az olsa acaba dedirtiyor ama Zoro da hiç ışık yok ve Mihawkta çıkarsa kesin Zoro da da çıkacak ama bence onda da yok. Birde Zoro üper güçlü olması için H. hakiye gerek yok zaten bakınız amiraller veya Marco.

Hem Zoro da niye haki çıksın da çıksın istiyorsun? çıkmasa olmaz mı?:D
O nasıl mesaj lan :) Işık yok, hiç ışık yok, Sanji'de de yok, o da yok, bu da yok :D

Sanki sayfalardır Zoro'da kral haki çıksın diyorum da, çıksın da çıksın diye niye tutturuyorsun demişin bir de. Nasılsın, iyi misin ? :)

Israrcı olduğum herhangi bir konu yok kral haki konusunda. Sadece insanların daha yeni çizilmiş gözünün açılmasını bekleyip de yıllardır sağlam bir irade taşıyan bir adamın kral haki çıkarması söz konusu olduğunda, '' ooooo çok ilerde olur çıkarsa '' demesi komiğime gidiyor :) Buna binaen, önce kral haki, sonra göz dedim o kadar.

Çıkmasa olur mu, olur. Ama çıkarsa daha güzel olur. Benim için ekstra bir şey değil Zoro'da kral haki çıkması. Normal bir durum. O yüzden bu konuyu bu kadar abartmaya gerek yok diye düşünüyorum.

O nasıl mesaj lan :) Işık yok, hiç ışık yok, Sanji'de de yok, o da yok, bu da yok :D

Sanki sayfalardır Zoro'da kral haki çıksın diyorum da, çıksın da çıksın diye niye tutturuyorsun demişin bir de. Nasılsın, iyi misin ? :)

Israrcı olduğum herhangi bir konu yok kral haki konusunda. Sadece insanların daha yeni çizilmiş gözünün açılmasını bekleyip de yıllardır sağlam bir irade taşıyan bir adamın kral haki çıkarması söz konusu olduğunda, '' ooooo çok ilerde olur çıkarsa '' demesi komiğime gidiyor :) Buna binaen, önce kral haki, sonra göz dedim o kadar.

Çıkmasa olur mu, olur. Ama çıkarsa daha güzel olur. Benim için ekstra bir şey değil Zoro'da kral haki çıkması. Normal bir durum. O yüzden bu konuyu bu kadar abartmaya gerek yok diye düşünüyorum.

İyi o zaman çıkmasın
ben abarttım.
Lakin sağlam irade var diye haki çıkacak diye bir şeyde yok bunu da yazayım. Kizaru veya Kizaruyu geçte bir Akainu da çıkmadıysa veyahut bi Marcoda. aslında bu h. haki garip bi olay. bazı kıstaslar ve evet ama her o kıstasları sağlamakla kalmayan onları katlayan adamlarda bile çokmıyorsa bi kilit noktası var ama ne? doğal önder gibi geliyor bana ama ray de bunu hissedemiyorum herneyse sen çokta umursamıyon zaten boşverelim:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık