Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 770: Elbaf'ın Mızrağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaç bin tonla üzerine gelen adamı yumruğuyla uçurmuş o adam. Luffy'i güçsüz görenlere selam çakmış Hajrudinin gücünü gösterip :D

Eski bir düşmanın tayfaya katılacağı yönünde bir sbs veya oda'nın bir konuşması olmuştu sanırsam.

Şu anda bu duruma uyan ve tayfası olmayan, en yüksek ihtimalli kişi Belamy. Bunun haricinde Yakışıklı Cengaver Kehihihi de var ama onu Drake kendi safına çekmişti en son. Bu durumda Belamy'nin gelme ihtimali çok yüksek. Tayfaya gelirse de gözü kara ve korkusuz birisi gelmiş olacak. Usopp, nami ve copper gibi sızlanan birisi değil en azından. Usopp gibi de cüceleri bırakıp, size kitap yazacağım da demez.

Ben Belamy'e sıcak bakıyorum.

Eski bir düşmanın tayfaya katılacağı yönünde bir sbs veya oda'nın bir konuşması olmuştu sanırsam.

Şu anda bu duruma uyan ve tayfası olmayan, en yüksek ihtimalli kişi Belamy. Bunun haricinde Yakışıklı Cengaver Kehihihi de var ama onu Drake kendi safına çekmişti en son. Bu durumda Belamy'nin gelme ihtimali çok yüksek. Tayfaya gelirse de gözü kara ve korkusuz birisi gelmiş olacak. Usopp, nami ve copper gibi sızlanan birisi değil en azından. Usopp gibi de cüceleri bırakıp, size kitap yazacağım da demez.

Ben Belamy'e sıcak bakıyorum.
Artık yavaş yavaş Bellamy'yi kabullenelim. Bellamy zıplar falan ama iyi çocuktur. :D

Gozunuzu seveyim konu gene marco vs dofa gelmesin nolur :D marco 1 numara buyuk ona, o bu değil de ben günlerdir korku içerisindeyim bilmiyonuz ya bellamy gelirse tayfaya? :S
Dof vs. Marco forumun gözde konusu oldu. :) Bellamy'nin geleceğini zannetmiyorum, hatta Luffy şu duygusal işleri bırakıp bir korsana yakışır gibi Bellamy'yi öldürse herkese iyilik yapmış olurdu. :) Bellamy'de artık intihar moduna girmiş zaten, bu saatten sonra ondan hayır gelmez. :)

Dof vs. Marco forumun gözde konusu oldu. :) Bellamy'nin geleceğini zannetmiyorum, hatta Luffy şu duygusal işleri bırakıp bir korsana yakışır gibi Bellamy'yi öldürse herkese iyilik yapmış olurdu. :) Bellamy'de artık intihar moduna girmiş zaten, bu saatten sonra ondan hayır gelmez. :)
Robin'i intihar modundan çıkaran Luffy. Belamy'i de çıkarır :flaugh:

Roronoa Zoro

Eski Luffy:
Yeni Gavat Luffy:
Böyle olursa Bellamy de gelir, Enel de (Pls), Arlong da...
Kan işte, çekmiş dedesine. Gavatlık bir yerde tutuyor tabii ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık