Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Doflamingo'yu durdurduğum zaman gerçekten özgür kalacağım!

Ölüm kokusu alıyorum, ölümmmmmmmmm!
"Durdurduğum" diyor "Öldürdüğüm" değil. Ölmez demiyorum ki ölmez büyük ihtimal ama Law o kadar ilerleyemeyecek tetiği çekicek ama ıskalayacak.

Bu arada forumda ne ölüm meraklısıymış arkadaş.

Roronoa Zoro

"Durdurduğum" diyor "Öldürdüğüm" değil. Ölmez demiyorum ki ölmez büyük ihtimal ama Law o kadar ilerleyemeyecek tetiği çekicek ama ıskalayacak.

Bu arada forumda ne ölüm meraklısıymış arkadaş.
Cık, yanlış anladın. Durdurma kısmına vurgu yapmadım. ''Gerçekten özgür kalmak'' cümlesinin altında ince bir mesaj var gibi hissettim sadece. Her an her şey olabülü :)

Benim anlamadığım bu kadar kolay engelleniyorsa Smoker niye yapmadı.Çok mu korktu yada eli armut mu topluyordu. :/ Yorgunlukla falan açıklanamaz bana göre.Dressrosaya geçince direk bossun gücünü kıstı mangaka enies lobby gibi işte.
Adamlarını ellemesin diye kendini feda etti bana göre. Yenemeyeceğini biliyor zaten, zorlamadı hiç.

Benim anlamadığım bu kadar kolay engelleniyorsa Smoker niye yapmadı.Çok mu korktu yada eli armut mu topluyordu. :/ Yorgunlukla falan açıklanamaz bana göre.Dressrosaya geçince direk bossun gücünü kıstı mangaka enies lobby gibi işte.
Kesinlikle. Darbe yemiyordu vurdumu tek atıyordu ne oldu ne hale düştü :/

Adamlarını ellemesin diye kendini feda etti bana göre. Yenemeyeceğini biliyor zaten, zorlamadı hiç.
Zaten Smoker psikolojik olarak baştan yenildi hakkaten.Dona kaldı.Dikkati kendine çekti ama daha fazla tahrik etmedi.Karşılık falan verse belki de dediğin gibi askerlere saracaktı kontrol falan edecekti.Gerçi bunları animede yaptı adamlar ileri görüşlüymüş. :D

Smoker'ın Law kadar hakisi olduğunu sanmıyorum.Kokası Law kadar güçlü olsa bile Dof'un saldırılarını görecek kadar k.hakisinin olup olmadığı da muamma.

Yahu ne kısılması, her şey gayet olağan ilerliyor. Nereden çıkarıyorsunuz bunları arkadaş.
Dof hiç mi darbe almayacaktı yani, karşısındakiler iskele babası mı? Nedir bu iki darbe yiyeni ayağa düşürme merakınız? Law'un koka kullanması niye bu kadar tuhaf geliyor? Daha 40 bölüm önce hayvan gibi haki kuşanmış adamı ikiye böldü, basit bir koka mı yapamayacak? İlk karşılaşmada Dof'un rahatlığı, Law'un sürekli başka şeyleri düşünmesi, Fuji'nin olaya müdahil olması gibi etkenler yüzünden çok etki gösteremedi Law. Üstüne bir de enerjisi feci düşmüştü. Kurşunu yedikten sonra sarayda kurtarılmayı beklerken saatlerce dinlendi kendine geldi, daha iyi odaklandı da adam akıllı dövüşebiliyor şu an.
Luffy zaten malın teki, bodoslama daldı bir iki yumruk yedi diye ya Dof'u abartıyorsunuz ya Luffy'yi ayağa düşürüyorsunuz. Keza Chinjao meselesi de öyle. Yahu anlık bir sahnede bir tekme yediği görülmüş, herifi yüzyılın balonu ilan ettiniz ayaküstü.
Kimsenin gücü mücü kısılmadı, ya da arttırılmadı. Gayet olağan her şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık