Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 764: Beyaz Canavar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam benim demek istediğim Dof'un adamlarıyla ilgili bilgi vermesi.Rosiante Vergo'nun Dof'un adamı olduğunu bilmiyor mu biliyor.Olaya casus mantığıyla bakarsak.Dof'un tayfadaki kişilerin,isimlerini,meyvelerini,bu tarz bilgileri Sengoku'ya vermesi lazım.Ben bunu demek istedim.
Vergo ismini vermesi bir şeyi değiştirmez. Adamın meyvesi yok, belirleyici bir kriteri yok. Vergo adında binlerce adam vardır belki. Şimdi ben senin örgütüne muhbirlik yapıyorum. Bizim çeteden bir adam gizli bir göreve gitti. Giden adamın adı Mehmet. Sengoku nereden bilsin "Hangi Mehmet"? Doflamingo böylesi uzun vadeli bir plan yaptıysa, geçmişte herhangi bir boşluk bırakmamıştır. Kaldı ki Smoker bile adamın muhbir olduğunu fark etmiyor. Hatta o kadariyi gizlenmiş ki, G-5 askerleri Vergo kendilerine saldırdığı halde, "Onu taklit eden biridir" diyorlar. Ve hatta o kadar sevilen biri ki, Tashigi onun hakkındaki gerçeği askerlere açıklamıyor. Vergo dediğin Sarı Çizmeli Mehmet Ağa. Yüz binlerce kişinin içinde olduğu Denizci kurumunda kim tanır Vergo'yu?

Şu sayfa beni benden aldı yeminle. Sengoku ve keçi bir karede.

Not: Bu flashback tam olarak kaç yıl öncesinde geçiyordu? Sengoku hala bir amiral olarak geçiyorda 10-12 yıl öncesi filan mı günümüzden?

Sayı çok iyidi.Rocinante bu adam adamnın dibi resmen, bazı arkdaşlar ihanet etmiş falan diyorlarda kesinlikle katılmıyorum.Abisi bir pislik çeviriyor kendiside diyor o anne babadan böyle bir canavar nasıl çıkar, belliki abisinin ne hlat oldugu biiyor durdurmaya çalışıyor okta iyi yapıyor.Rocinante reyizin meyvesine hayran kalan sanrım bir ben varım:bilmem: .Bu meyveyi Haki ile kombine ettiğnizi düşünsenize ne muazzam bir yetenek.
Tanrılarda kutsal mallar D lerde doğal düşmanları.

Sayı çok iyidi.Rocinante bu adam adamnın dibi resmen, bazı arkdaşlar ihanet etmiş falan diyorlarda kesinlikle katılmıyorum.Abisi bir pislik çeviriyor kendiside diyor o anne babadan böyle bir canavar nasıl çıkar, belliki abisinin ne hlat oldugu biiyor durdurmaya çalışıyor okta iyi yapıyor.Rocinante reyizin meyvesine hayran kalan sanrım bir ben varım:bilmem: .Bu meyveyi Haki ile kombine ettiğnizi düşünsenize ne muazzam bir yetenek.
Tanrılarda kutsal mallar D lerde doğal düşmanları.
Saldırı ve savunma yeteneği 0 olan bir meyve, haki ile kombine etsen en fazla alanını genişletirsin. Apoo'nun tam tersi olsun istemiş mangaka, başka bir esprisi gösterilmedi.

Saldırı ve savunma yeteneği 0 olan bir meyve, haki ile kombine etsen en fazla alanını genişletirsin. Apoo'nun tam tersi olsun istemiş mangaka, başka bir esprisi gösterilmedi.
Başka esprisi gösterilmedi ama saldırı ve savunma gücü analizini hemen yapabilmişsin. Güzel.

Monkey :D Luffy

Abi benim anladığım Dofla Roc ordan bir şekilde kurtulup hatta daha öncesindede büyük zorluklarla yaşıyor ve Dof her zaman Roc u koruyor bu adamlar kardeş ve korsan farklılıkları olabilir hatta ihanet olması daha güzel olur tavuk yesinler ete para vermesinlerde aga orda ne olursa olsun bütün aileni öldürmüşler sizi bir nevi şeytan taşlar gibi taşlıyorlar ordan Dof iyi bile sıyrılmış yani bunca zamandır bu aileyi Dof koruyor ve o kafada bir insanın biraz psiko olması normalde denizcilerle işbirliği ne bileyim aslında sonunu görmek lazım birde Dof arıyorsa Rocu konuşabildiğini de biliyor o zaman bence açıklanmamış bir şeyler var aralarında

Ayrıca Roci yani Corazan son zamanlardaki karakter enflasyonuna rağmen harika bir karakter olmuş bu fb uzayabildiği kadar uzasın hatta eğer bu fb iyi yerlere bağlanırsa arkasından gelen Luffy vs Dof ta dof çok şeyler yumurtlayacak gibi ayrıca efsanede bir vs olur umarım serinin bu gidşatı bozulmaz

Sanırım bu arcta D.'nin sırrını öğreneceğiz.Ama Oda bu arc açıklamazsa deliririm.Ya FB'de açıklansın ya da Law günümüzde açıklasın Luffy'ye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık