Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 763 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D lik ozel bi guc olmaktan cikicak artik siradan bir irk yapilmaya çalışılıyor bu d gucunun ulasilmaz bir seviye olmadigini kisisel basariyi on plana cikaricak oda

D. lerin iradesi sanırım farklı farklı :/ Teach ile Luffyin iradelerinin bile ortaklaştığı bir sürü konu var. :T
Fakat Law hiç birine uymuyor. Hibrit D. mübarek :W

D. lerin iradesi sanırım farklı farklı :/ Teach ile Luffyin iradelerinin bile ortaklaştığı bir sürü konu var. :T
Fakat Law hiç birine uymuyor. Hibrit D. mübarek :W
Benim hiç hoşuma gitmedi yalnız bu, yani sen kalk D.'ler OP'un SS'i de, en güçlü en üstün en zirve bunlar da, Roger KK, Dragon Bela, Garp Kahraman, Rouge 20 ay tutuyor, Luffy ve Ace KK halefi de, sonra Law'a OoOo ben bunların olayını biliyorum, Dof yandın ollum ben seni dövemezsem adada D. var o seni dövecek dedirt, sonra bir bakalım ki ne görelim Law D. imiş, ne özelliği var Law'ın, hiç. :( Yani Law hiçbir şeyin zirvesi değil, hayali bile var mı yok mu belli değil, aciz herifin teki.

Geçmiş bölümlere bakmak lazım Gamuş, balık adamlarda Dvarveslerde falan D. var mıydı acaba belki kaçırmışsızdır, belki OP evreninin ortak toplumudur bunlar. :(

Benim hiç hoşuma gitmedi yalnız bu, yani sen kalk D.'ler OP'un SS'i de, en güçlü en üstün en zirve bunlar da, Roger KK, Dragon Bela, Garp Kahraman, Rouge 20 ay tutuyor, Luffy ve Ace KK halefi de, sonra Law'a OoOo ben bunların olayını biliyorum, Dof yandın ollum ben seni dövemezsem adada D. var o seni dövecek dedirt, sonra bir bakalım ki ne görelim Law D. imiş, ne özelliği var Law'ın, hiç. :( Yani Law hiçbir şeyin zirvesi değil, hayali bile var mı yok mu belli değil, aciz herifin teki.

Geçmiş bölümlere bakmak lazım Gamuş, balık adamlarda Dvarveslerde falan D. var mıydı acaba belki kaçırmışsızdır, belki OP evreninin ortak toplumudur bunlar. :(
O ornek D lerde koskoca Karasakali ace tek atmis adami goremedim ayp vallahi

Trafalgar D. Water Law
????
Bu nasıl isim ya ?
Trafalgar D. Law yetmemiş mi ?
Ebüzk Trafalgar D. Utukutu Water Zatata Law onmotokotoko olsaymış bari :ehe:

Lawı nasıl şişireceğini artık kendisi de şaşırdı sonumuz hayrola :/

Doflamingoya olan saygım bir kat daha arttı.Adam 2 D. ile uğraşıyor bir tanesi dünyayı yerinden oynatırken,üstüne yetmiyor ikisini de paket servis yapıyor.

Jaguar neyin zirvesi, ne hayali var ve ne irade göstermiş? Kaçırmışım ben onu.
Jaguar denizciler içindeki EN ONURLU adamdı. Bugün saygıyla andığımız Aokiji'yi değiştiren adamdı. Adam emir - komuta zincirini kırıp Ohara şeytanlarına yardım etti, isyan etti, adamdaki iradeye bak, bir de Law'a bak, başka D.'lerin peşinden koşuyor, onlara sığınıyor, o kadar aciz adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık