Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arctan sonra muazzam bir filosu olacak Luffy'nin. Hepsi yanında olmayacak tabi biat eden korsanların hepsi belli adalarda korumacılık yapıp hasır şapka bayrağını dalgalandıracaktır. Muhtemelen ilk bayrak Dresrosa'ya asılacak. Sabo inlik edip cumhuriyet ilan etmezse tabiki.

Bu arctan sonra muazzam bir filosu olacak Luffy'nin. Hepsi yanında olmayacak tabi biat eden korsanların hepsi belli adalarda korumacılık yapıp hasır şapka bayrağını dalgalandıracaktır. Muhtemelen ilk bayrak Dresrosa'ya asılacak. Sabo inlik edip cumhuriyet ilan etmezse tabiki.
O meyveyi direk lopleten sabo,adayida devrimcere baglamaktan çekinmez.

Kan çıktı hacı.Ve law ile yer değişmiş gerçeği yedi.Ama pek etkilemez dof hayvanat karakter.
Türkçe'sini okuyunca daha dikkatli baktım sahnelere, dediğin gibi çok net gerçek bedenine vurduğu. Katılıyorum sana Dofy ayağa kalkıp fena çizicek Luffy'i. Ben bir de Dofy'den fuul beden haki savunması bekliyorum.

O meyveyi direk lopleten sabo,adayida devrimcere baglamaktan çekinmez.
Devrimciler adaların kendilerine bağlamıyordur çünkü o zaman devrimci olmazlar. Devrimci fikirleri değiştirir, yönetim sistemini değiştirir. Büyük ihtimalle cumhuriyet sistemi kuruyorlardır, askeri yapılanmalarına yardımcı oluyorlardır. İçlerinde devrimci ateşi olanları da bünyelerine katıyorlardır.

Dresrosa cumhuriyeti hayırlı olsun.

Shichibukai'lerden dost ya da musallat olmadığı bir yeni shichibukai kaldı. Sanırım onuda indirdikten sonra Yonkou veya Amiral boyutuna geçecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık