Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acaba Barto Bariyerine şekil verme yeteneklerini saldırı için kullanıyor mudur? Örnek olarak Aokiji'nin Ice Block Partizan gibi şekil verip düşmanına saldırıda bulunması çok iyi olurdu. Aslında çok kullanışlı meyvesi var. Law gibi sınırı olmasa ve yeterli gücü olsa WB'nin deprem gücüne dayanacak ya da logia tip saldırışlarda işe yarar. Tafyaya katılacak kişiler arasında en iyisi diyebilirim.

Bu Arc'ın önemini Oda vurgulamıştı sanırım.Zaten o kadar çok önemli karakteri koydu ki bu Arc'a hayrete düşürmeyecek bişeyler olursa işte o zaman hayrete düşeriz.Nasıl ama ?
Orası öyle tipik adaya gel-dayak ye-prensesi kurtar-kötüyü yen-parti yap-adayı terket döngüsü yaşanmaması lazım bu saatten sonra ama o kadar çok kişi ve durum var ki asıl gerçekleşecek olan aksiyonun saklanması için serpiştirilmiş olaylar dizisi gibi geliyor bana.. yani en son Ace'in babası açıklandığında çok şaşırmıştım en az o şiddete bir şok bekliyorum..

Bu Arc'ın önemini Oda vurgulamıştı sanırım.Zaten o kadar çok önemli karakteri koydu ki bu Arc'a hayrete düşürmeyecek bişeyler olursa işte o zaman hayrete düşeriz.Nasıl ama ?
Ekstra bişey yapmasına gerek yok.Standart OP klişelerine göre gitsin.Her türlü bizi afallatıcak ve biz Oda dahi diye dolaşıcaz.Başta ben tabi.
Twist ending kavramını yıktın geçtin :D

Beyler adam gider Kaidoyu gösterir o olmadı, Shanks ve Karasakal korsanlarının savaşacağını gazeteden ilan eder oda olmadı Shiliew Mihawkı kesmiş olarak gösterir yani illa arcla ilgili bir şeyler beklememek lazım zaten arc katakterler açısından Mf saymazsak doldu taştı.
Bartoya laf yok:a: Bide Usoppa saygı duymasa tam reis olacak ama işte lakin Sanji ile büyük sorunlar yaşayacak bu liseli:D

Barto adından bahsettiren bir Supernova zaten ta Marineforddan önce sengoku sövüyodu Luffy'e bir de buna.
Meyvesi de oldukça iyi Elizabello'nun yumruğuna karşı çizik almamıştı. Daha kırabilen birini görmedik. Ama tabi kıran olur. Yine de güzel meyve saldırı amaçlı da kullanılabilior baya başarılı ayrıyetten kılını kıpırdatmadan adam yere sermek de ayrı bir coolluk :D

bu ne güzel bir bölümdür ya. tadı damağımda kaldı. en son böyle güzel bölüm ne zaman gelmişti hatırlamıyorum bile oda sensei <3

Klasik döngü nedir? Arc yada saga sonunda boss yenilmesi ise bu döngü hep devam edecek görünüyor ve yonkou devrilene kadar da sürer. Ben bu arc için dof'un, 'digerleri gibi hasırşapkaları hafife almayacağım' sözünün altının dondurulmasını beklerdim ama beklentim boşuna gibi. Yine tek tek eşleşme ve sonunda dof ile vs görünüyor.

Ayrıca farklı güçlerin çıkmasından ziyade(ki çıkacak kaçarı yok) tayfanin birden fazla adaya dağılıp ortalığı dağıtmasını, birbirinden farkli deneyim edinmesini daha cok isterdim. Hep tek ada ve tek boss, değişmesini umalım.

Klasik döngü nedir? Arc yada saga sonunda boss yenilmesi ise bu döngü hep devam edecek görünüyor ve yonkou devrilene kadar da sürer. Ben bu arc için dof'un, 'digerleri gibi hasırşapkaları hafife almayacağım' sözünün altının dondurulmasını beklerdim ama beklentim boşuna gibi. Yine tek tek eşleşme ve sonunda dof ile vs görünüyor.

Ayrıca farklı güçlerin çıkmasından ziyade(ki çıkacak kaçarı yok) tayfanin birden fazla adaya dağılıp ortalığı dağıtmasını, birbirinden farkli deneyim edinmesini daha cok isterdim. Hep tek ada ve tek boss, değişmesini umalım.
Aslında Dof güzelde başlamıştı. Mera mera ile Luffyi yemledi ve arenaya soktu oraya yöneticleri ve kendinide sokup arenadan çıkarmamalıydı. Hafife aldı ve söylediği şeyi yemiş oldu.

Dof daha hafife almayacağım lafını ederken bile hafife alıyordu.Hafife almayacak adam tutup da Luffy'nin karşısına Diamante'yi çıkarmazdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık