Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bekledigim gibi olduda belki birebir eşleşirler diyordum daha cok toplu dövüse cevirmiş e.oda.doflamingonun yancıları vs hasırsapkanın yancıları.

iş yapacak 4 adam var işte onlarda yukarı cıkıyor.kyros,cavendish,law,luffy.

yukardada trebol,diamante ve doflamingo var.

diamante kesin olarak kyrosun bu belli oldu.muhtemelen law ona ayak takıcak.öyle yenicek diamanteyi.trebol vs law veya cavendish iyi olur.pica zaten zoroda.geriyede luffy vs doflamingo kalıcak.e.oda iki etken belirlemiş luffynin cıldırması için.ya doflamingo su an bellamyi katletcek,luffy görcek cıldırcak.yada yanında götürdüklerinden birini indirecek yine kayıs koparma x2 olucak.baska türlü luffy dofu yenemez.cıldırması lazım iyice,aklı basından gidicek kadar.içgüdüsel dövüstümü bizim lastik velet cok tehlikeli çünkü.

Kısacası bütün arenadaki herifler dofun adamların dayak yiyor :artiz: Haftaya güzel bir bölüm bekliyorum.
Hacı kolayca geçip gitseler hoş olmazdı zaten.Mangaka şeklini yaptırdı Dof tayfasına.Ama eninde sonunda geçecek bizimkiler.

Bir de Sanji tarafından hala ses yok lanet olsun böyle işe :of:

E smiley fabrıkasını da göstermişler gene yok şu kanjuroyla samuray nereden çıkacaksa artık onlarda güzel bölümmüş ha dolu dolu :D

Lufy bu arenadaki adamların hepsini tayfaya alsa ne güzel olurdu hepsi hırslı bayada eğlenceli olur tayfa :)

Lufy doflamingoyla bire bir kapışıcak diğerleri kim kimledir bilmem lufy den başkası doflamingoyu alamaz.Bak şöyle açıklama yapayım dofda haki olabilir ama 2 çeşit insandan şuana kadar herşeyin sesini duyma özelliğini gördük biri korsan kral biri lufy o yüzden lufy dofun seviyesini geçer :) Ama koşmalarından bıktım artık daha 3 .seviyedeler haftaya 4. haftaya vsler başlar .

kyros vs diamante yi en baştan beri diyordum.karısını öldüren adamı kyros kimseye bırakmazdı çünkü.Law vs trebol diyordum ama cavendishe bırakacak gibi trebolu mangaka. oyuncak olmasına neden olan treboldan intikam almak isteyebilir.sıkıntı law da ,kimle vs atacak yada ne olacak orası muamma olmaya başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık