Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Niye luffy doffly ile bire bir karşılaşsın ki?Zaten teknik olarak iki kere kaybetti hem de doffly'nin sahtelerine.Ben law ve luffy vs doffla bekliyorum.Çünkü şu anki gücüyle doffly luffy'den daha güçlü gözüküyor bire birde almasındansa 2 vs 1 alması daha mantıklı geliyor bana.

Lufy doflamingoyla bire bir kapışıcak diğerleri kim kimledir bilmem lufy den başkası doflamingoyu alamaz.Bak şöyle açıklama yapayım dofda haki olabilir ama 2 çeşit insandan şuana kadar herşeyin sesini duyma özelliğini gördük biri korsan kral biri lufy o yüzden lufy dofun seviyesini geçer :) Ama koşmalarından bıktım artık daha 3 .seviyedeler haftaya 4. haftaya vsler başlar .
Her şeyin sesini duymakla güç seviyesinin arasındaki alaka ne çözemedim ben orayı ?

akala

Güç seviyesinde deniz krallarının sesini duyarak onları bile etkisi altına alabilecek bir iradeye sahip olduğunu belirtmek amaçlı kullanmak istemiş arkadaş sanırım.

Güç seviyesinde deniz krallarının sesini duyarak onları bile etkisi altına alabilecek bir iradeye sahip olduğunu belirtmek amaçlı kullanmak istemiş arkadaş sanırım.
Sanırım öyle . Yine de bende tek başına savaşmayacağını düşünenlerdenim . Bu arada bölüm 15 sayfaydı çok kısa gerçekten . Adam rahat valla 2 hafta ara verir , 15 sayfa bölüm yapar . Keyif yani oh .

Niye luffy doffly ile bire bir karşılaşsın ki?Zaten teknik olarak iki kere kaybetti hem de doffly'nin sahtelerine.Ben law ve luffy vs doffla bekliyorum.Çünkü şu anki gücüyle doffly luffy'den daha güçlü gözüküyor bire birde almasındansa 2 vs 1 alması daha mantıklı geliyor bana.
Crocodile da iki kere yenmişti Luffy'i

Reversi

Ben luffy nin doffyi tek almasını isterim ama görünen o ki bence law la alacaklar.
Yanlış düşünüyorsun,law ayakbağı olur luffy'e luffy çok çabuk etkilenen bir yapıya sahip dof akıllı adam direk law'ın üzerine oynar o yüzden tek dalması lazım düşünceme göre luffy vs doflamingo da ikiside sınırlarını zorluyacak luffy lucci olayından sonra en meşhur dayağını yiyecek o kesin...
Asıl mesele şu luffy dofu indirse bile adadan nasıl kaçacaklar,Hadi sabo denizcileri tutsa linlin'i kim tutacak savaştan ölü şekilde çıkmış mugiwara tayfası,diri olan linlin'i nasıl halledecekler sanji tarafı daha kritik ark'da sanji'nin işi daha zor linlin'in gemisi daha hızlıdır, coup de burst kullansalar adada ki tayfayı geri alma işi çok zahmetli hale gelir,ama kullanmasalar da linlin elinde sonunda yakalar ark sonunda linlin ve pekoms'la aynı ayarda birileri adaya gelmiş ya da geliyor olamalı(Devrimciler,kuzan gibi)
Bu ark fizikselsel savaştan,daha çok psikolojik savaş hal aldı,akıl oyunlarını iyi oynayan kazanacağı bir ark,
Linlin'den kurtulmanın yolu green bit'den geçiyor büyük ihtimal..

Bence kesinlikle luffy vs dof birebir olmalı. Öbür türlü zevki çıkmaz ve luffyde lavda çok ezik duruma düşer.

Yanlış düşünüyorsun,law ayakbağı olur luffy'e luffy çok çabuk etkilenen bir yapıya sahip dof akıllı adam direk law'ın üzerine oynar o yüzden tek dalması lazım düşünceme göre luffy vs doflamingo da ikiside sınırlarını zorluyacak luffy lucci olayından sonra en meşhur dayağını yiyecek o kesin...
Asıl mesele şu luffy dofu indirse bile adadan nasıl kaçacaklar,Hadi sabo denizcileri tutsa linlin'i kim tutacak savaştan ölü şekilde çıkmış mugiwara tayfası,diri olan linlin'i nasıl halledecekler sanji tarafı daha kritik ark'da sanji'nin işi daha zor linlin'in gemisi daha hızlıdır, coup de burst kullansalar adada ki tayfayı geri alma işi çok zahmetli hale gelir,ama kullanmasalar da linlin elinde sonunda yakalar ark sonunda linlin ve pekoms'la aynı ayarda birileri adaya gelmiş ya da geliyor olamalı(Devrimciler,kuzan gibi)
Bu ark fizikselsel savaştan,daha çok psikolojik savaş hal aldı,akıl oyunlarını iyi oynayan kazanacağı bir ark,
Linlin'den kurtulmanın yolu green bit'den geçiyor büyük ihtimal..
Bu arc Dragon bizzat gelebilir. Ama şuda var LinLin zaten adadan uzak belki hiç dönmezler. Bu durumda Sabo Denizcileri tutarken Luffy müttefiklerinin korumasında kurtulabilir adadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık