Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tayfada yeteri kadar çöp eleman var bellamy eksik kalsın.Bartolomeo,jinbei,law bu üçünü istiyorum tayfada :)
Bellamy o kadar da güçsüz değil.Adam Barto'ya ulaşmayı başardı.Sonra kralın yumruğunu yedi.Mangaka açık kapı bıraktı.Ne olacağı belli olmazdı.

Ayrıca görünen gelişime açık olduğu.2y önce 55 m idi ödülü 2y sonra 195 m olmuş.

Hani çok güçlü değil çok güçsüz de değil.Ağlak,zırlak bir tip de değil.Bu anlamda sıkıntı yok bence.Ama adam Luffy arenada kendisini desteklemesine rağmen suikasti kabul etti.Bu herif gelmesin istiyorum o yüzden.Hani suikaste yeltenmese tamam imana geldi falan derdim de yok.

Law güç dengesinin içine eder.O yüzden istemem açıkçası.

Jinbei büyük ihtimal gelecek zaten.

Barto gelsin isterim.Adam tayfa için gözü kapalı ölür.Güçlü de birisi.Cuk oturur.Hayırlısı.

Bellamy o kadar da güçsüz değil.Adam Barto'ya ulaşmayı başardı.Sonra kralın yumruğunu yedi.Mangaka açık kapı bıraktı.Ne olacağı belli olmazdı.

Ayrıca görünen gelişime açık olduğu.2y önce 55 m idi ödülü 2y sonra 195 m olmuş.

Hani çok güçlü değil çok güçsüz de değil.Ağlak,zırlak bir tip de değil.Bu anlamda sıkıntı yok bence.Ama adam Luffy arenada kendisini desteklemesine rağmen suikasti kabul etti.Bu herif gelmesin istiyorum o yüzden.Hani suikaste yeltenmese tamam imana geldi falan derdim de yok.

Barto gelsin isterim.Adam tayfa için gözü kapalı ölür.Güçlü de birisi.Cuk oturur.Hayırlısı.
Ben bağyan elaman gelsin istiyorum tayfaya. Violet olabilir. Sanjiyle aralarindaki diologlar komedi unsuruda olur hem.

Luffy-law-zoro
Jinbei-bartolomeo-sanji al sana 2 tane monster trio :)

Luffy-law-zoro
Jinbei-bartolomeo-sanji al sana 2 tane monster trio :)
Law Luffy ile denk bir adam.Mangaka Zoro'yu Rayleigh yapacak belli.Sağ kol olarak anılıyor sanırım Zoro.Barto sağ kolu demişti çünkü.Sol kol da Sanji görünen.Bu durumu bozacak adam geleceğini sanmıyorum pek.Hani Law yaşlı bir adam olsa gelişim adına pek umut olmasa tamam derim.Misal Jinbei gelse belki dengeyi bozar ama bu kısa vadeli bir durum olur.Çünkü yaş olmuş 46.Şu saatten sonra pek gelişmez.Ama Law 26 yaşında henüz.Muazzam meyvesi de var.Alır başını gider bu adam.

Jinbe ve Barto in Law out diyorum ben.

O değil de aklıma ürkütücü bir şey geldi.Şimdi bu tayfa üyelerinin geçmişi acıklı hep.Rebecca'da da bu durum var malum.Ama hayal olarak bildiğimiz bir şey yok.Bu kız hep oyuncak asker tarafından korunduğu için hayıflanmıyor muydu ? Bu sefer de ben onu koruyacağım zart zurt demiyor muydu ? Gene de Sabo-Barto tarafından korundu.Mangaka bu kızın hayali güçlenip,kendine yetebilecek duruma gelebilmek vs gibi bir şey uydurup tayfaya katar mı acep.Çok tırstım şu an :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık