Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 753: Savaş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

@R.Lucci

Hiç alakası yok yanlız senin benzetmelerinin :artiz:

rhaman31 ın benziyor ama :good:

Roronoa Zoro

@R.Lucci

Hiç alakası yok yanlız senin benzetmelerinin :artiz:

rhaman31 ın benziyor ama :good:
Bence çok benziyor, Duygularına göre güç seviyesi taşıyor, İvankov diyor Dragon un oğlu ' Doğuştan gelen savaşma becerisi '

Gohan'da da Saiyan kanı ve devasa potansiyel var kaç kere gördük seride aynı şeyler

Keza Lucci vs sinde ' Bununla bir daha vurulamam ' diyor, onunla bir daha vurulamam diyon hemen geri kalkıyon nasıl iş o? Rokugan la ölmesi gerekti 3.rokuganda

Tabi seninle fikirlerimiz eşleşmediği için, her teorimi baltalıyon

Monkey :D Luffy

Sadece o mu?

One Piece versiyonu

Kontrolsüz güç güç değildir, Rey in eğitiminin Piccolo nun eğitiminden farkı yok, oradaki ' Ki ' buradaki ' Haki ' , devasa ki, devasa haki, Rey in yaptığı konuşma ve İvankov un söyledikleride oradan esinlenildiğini açıklıyor ' , devasa ki, devasa haki, Rey in yaptığı konuşma ve İvankov un söyledikleride oradan esinlenildiğini açıklıyor
bende pek benzemetim

Unknown

Bence çok benziyor, Duygularına göre güç seviyesi taşıyor, İvankov diyor Dragon un oğlu ' Doğuştan gelen savaşma becerisi '

Gohan'da da Saiyan kanı ve devasa potansiyel var kaç kere gördük seride aynı şeyler

Keza Lucci vs sinde ' Bununla bir daha vurulamam ' diyor, onunla bir daha vurulamam diyon hemen geri kalkıyon nasıl iş o? Rokugan la ölmesi gerekti 3.rokuganda

Tabi seninle fikirlerimiz eşleşmediği için, her teorimi baltalıyon
Bu sahnenin en ufak benzerliği yok..Seçilmiş kişi her manga/animede değil her hikayede bulunan birşey..DB den alınmış fikirler olabilir ama seçilmiş kişi mantığını DB nin çıkardığını pek sanmıyorum.

Eşleşme olayında ise alakasız ben gördüğümü söylerim.Mantıklı gelirsede mantıklı derim. :artiz:

Gohan etrafta bir sürü canavarla 6 ay eğitim yapıyor, daha sonraki 6 ayda Piccolo eğitiyor, Reyleigh in eğitiminden hiçbir farkı yok kusura bakmayın, çalmış oradan direk
Koskoca manga/anime evreninde bir Gohan/Piccolo eğitim sahnesini hemde 6 ayken , 2yıllık Rayleigh/Luffy eğitimine benzetmişsin şimdi bunu nasıl mantıklı bulabilirim ki :/

Roronoa Zoro

Karakterin soyadıda Monkey. Maymunlar telif davası falan açmasın sonra.
Adam noktayı koydu bence, Saiyajin = Maymun

Visums

Luffy sadece 6 ay mı ne eğitim yapmış , geri kalan süreyi canavarlarla geçirmiş, süreyi 1 yıl uzatmış o kadar, ama ne yazsam boşa analatamamki sana

Unknown

Luffy sadece 6 ay mı ne eğitim yapmış , geri kalan süreyi canavarlarla geçirmiş, süreyi 1 yıl uzatmış o kadar, ama ne yazsam boşa analatamamki sana
Saiyajin/Monkey olayı zaten Oda kendi söylüyordu diye hatırlıyorum.Oradan esinlendiğini aynı şekilde Goku da Japon yada Çin mitolojilerinden esinlenilmiş.

Senin şuan yaptığın zorlamadan başka birşey değil ne yazık ki :/

Yanlış düşünüyorsun ödüller güç sıralamasında genel olarak alternatif olsada bu olay istisna ödüller aslında hükümete karşı tehlikesine göre verilmektedir mesela dragon adamın en güçlü olduğu meçhul ama ödülü en çok olan karakter çünkü devrimci başı direk hükümete siyasal olarak savaş açmış hükümetin otoritesine tehdit.
Mesela kurohige ace ile dövüşürken ödülü 0 beliydi ama 550 milyonluk ace i aldı ,gördüğün üzere güç siralaması ödüllerle tam belirlenemiyor ama işin gerçeği bu olay istisna tıpkı sanjinin olduğu gibi eğer iki sene öncesi olsaydı sanjinin gücü ödülüyle orantiliydi çünkü sanji tüm savaşlarında kendini zorlayarak kazanmıştı ama o 2 yıl içinde hükümete hiç tehdit oluşturmadan gücünü artırmiştı sadece burda sanji jinbeyi alır demiyorum sadece sanjinin gerçek gücünü ödülüne yansıtamazsın o yüzden bu konuda ödüllerle güc sıralaması yapamayız
Verdiğin örnekler pek alakasız .
Dragon ve Yonkouların başına ödül koymanın pek bir manası yok Çünkü onları savaşarak indiricek Kalibrede güçlü insan yok . Dragon hakkında söylediğinde ciddi olduğuna inanmıyorum .Adamın emrindeki 2. adam şu anda bir amiralle çarpışıyor. "En güçlü olduğu mechul" demekle dalgamı geçtin ne yaptın . Bb dediğin adamın ödülnün neden olmadıgını açıp mangayı tekrar okuyarak ögrenebilirsin 440 larda bir yerlerde Shanks açıklıyor .
Kafa yormaya değmez .Sanjinin Jinbeiden güçlü olduğuna inanıyosanız öyle devam edin. Bende indirdiğim filmi tvye takıp izliyim

Roronoa Zoro

Saiyajin/Monkey olayı zaten Oda kendi söylüyordu diye hatırlıyorum.Oradan esinlendiğini aynı şekilde Goku da Japon yada Çin mitolojilerinden esinlenilmiş.

Senin şuan yaptığın zorlamadan başka birşey değil ne yazık ki :/
Takıl sen :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık